Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

To Jarka: To boli WR D2? Co viem tak take ani neboli :) Ak to boli WR G2 tak to fakt nechapem, kedze tie som mal v jeden moment na E46 325i a otec na S55 AMG a ani jeden sme s nimi na snehu, vode, suchu nemali problem...

A Nokiany WR A3 mam aj na MX-5 a este som na nej v snehu nezapadol ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jarka »

Jo byly to ty WR G2 a na mokru, mokrých srágorách a suchým asfaltu byly fajn, ale jak člověk najel na sníh (posypaný, uježděný, čerstvý), tak to byl propadák. Kdybych hned proti tomu neměl srovnání s nějakýma noname gumama na kterých jsem koupil Ignáce (první sezóna) a druhou sezónu s těma Savama S3, tak bych neřekl ani popel, ale takhle byly ty nokiany na sněhu prostě prokazatelně strašný (a to si myslím, že na sněhu docela najezdím a rád si i s autem zkusím nějakou tu cipovinu). A v pátým roce, když jim zbývalo víc jak 6mm vzorku (díky těm jejich šikovným indikátorům se to dobře měří), tak byly na sněhu vysloveně vo držku a musel jsem je kvůli manželce vyměnit (a každý léto trávili v tmavým sklepě, takže degradace pomocí uv naprosto minimální).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to potom fakt netusim...jedine, ze by na to malo nejaky vplyv to ze sa jednalo o FWD...ale to bych cakal, ze na RWD by to mal byt o to vacsi pruser a to som mal nasledne na E46 som mal aj Conti TS850 ale uz ako R17 a bolo to velmi rovnocenne...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od vonkreuz »

@ PP - jak je to kolem Šanci a na Bílé k večeru se sněhem a ledovkou? Ještě mám letní stlačenou tmu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno bylo +3 až -1 a neklouzalo to tam.... ale objevily se tam značky s povinnou zimní výbavou bez časového omezení a v čété už byla i reportáž, jak kolem šanců pachové vybírali "zimní desátky" ... tak bacha na ně.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od vonkreuz »

Vozim v autě stříbrnou kosmickou pásku... Tak asi zastavím u značky, lípnu tam pořádnej kříž, otřu otisky a jebááát... Značka svým stavem a vzhledem neodpovídá platné legislativě. :ar!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mmira »

pripoomente mi prosim, jaka je ted uprava na D1 na Vysocine. neco se mi plete, ze tam tez musi byt zimni gumy i v +20, ze.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od M.Z. »

Po D1 jsou značky, já na to vždycky sral, raději v tom úseku nezastavovat na pumpách.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mmira »

OK, dik. samo neminim prezouvat, jen se pripravuju na mozne komplikace
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

Ja na WRA4 najel minuly tyden cca 1500 km (mokra dalnice, suchy buchlovly, snih a brecka ma donovalech i 15st kolem blavy) a chovaj se naprosto v poradku. Na tech donovalech jsem s nima krouzil na nakym zavrenym parkovisti v brecce/snehu, zkusil par rozjezdu abych vedel co mam cekat a cajk B-)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět