Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

S Goodyear Ultra Grip Performance+ mám stejnou zkušenost jak Vrooom. Prvních cca 500 km nic moc, potom se výrazně zlepšily na suchu i vodě. Sníh nevím, nemáme zatím žádný.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

Jak jsem loni adoroval Pirelli Scorpion SUV, tak mě letos už 2x ustřelil zadek.

Poprvé ve vcelku vysoké rychlosti na dálničním sjezdu plně obsazené/naložené auto. pohoda, pohoda a najednou dveřma napřed.
Podruhé s prázdným autem při svižném rozjezdu na křižovatce a odbočování doleva o cca 120° přímo před hlídkujícími PČR :-D

V obou případech bylo vlhko a teplota kolem 0. V obou případech stačilo dát plné kontra a auto se srovnalo.

Jako Insignia CT je naladěna vcelku hravě, ale především ten první kousek mě vcelku překvapil.
2.9T RWD
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Duke_Luke »

nevedel som ,kde to dat, tak tu to trosku temou sadne. Kupoval som nieco na eshope podlozky-pod-kola cz a mam nejaky zlavovy kupon, keby niekto objednaval a hodi sa mu to . 10% zlava kod PARAADA platny do zajtra 23.1.2020 .
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Shr3k »

HondaMan píše:Jako Insignia CT je naladěna vcelku hravě, ale především ten první kousek mě vcelku překvapil.
V krizovce se vodí pěkně, ale je IMO v ní není cítit tolik rychlost, takže to třeba lehce můžeš přehnat. Chce to furt kontrolovat, s headupem to má člověk na očích.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

S tou rychlostí to nemám tak jednoznačně. Často se mi stává, že jedu pomaleji než si myslím. Koncern imho maskuje rychlost lépe.
2.9T RWD
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Duke_Luke »

tak prisiel este jeden kod na eshop podlozky pod kola cz a vyuzitelny aj pre sesterske eshopy. platnost do 30.1.2020 . Zlava 10%, Kod je JANUAAARY
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od greg »

Nahodou niekto nemate skusenosti s pneumatikami Yokohama advan fleva? Chcel by som ich v rozmere 195/45 r17 a zaujima ma ci maju ochranny lem rafikov. Nenasiel som to nikde napisane ale zase by som cakal ze pri tak nizkom profile tam bude.
https://pneumatiky.heureka.sk/yokohama- ... 5-r17-85w/#
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

Podle fotky to vypadá, že nemají :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

Na O3 RS jsem dnes přezul na letní Goodyear Eagle F1. Nechal jsem zatím zimní na Swiftíkovi, kdyby náhodou napadlo na pár dní, aby byl povoz v rodině.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od greg »

Aké sú tie Goodyear Eagle? Prípadne čo máš na Swifte? Neviem čo mám vybrať, možností je málo a recenzie nič moc. Michelin PS sa mi zdajú už zbytočne drahé na môj skill :D
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Odpovědět