Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Stepan »

honziss píše: stř 19 dub 12:39 Na funkcni upravy auta a dily mi prijde dobry gt sports praha (jen doporuceni, nechci jim delat reklamu).
Já do toho nechci nikomu moc kecat, ale na ty videa z GTsports koukám a žádnou velkou důvěru to ve mě nebudí. Jak frajerovi nadělil ty "equal" svody, který kurva od pohledu vůbec nebyly equal a vzal si za ně pomalu kilo, nebo "jeden rok propagujem Remus, druhej rok řeknem, že to bylo na hovno, nedalo se s tím jezdit a začneme propagovat jinej Remus".
Že jsem z toho ceníku málem padnul na znak je ještě jiná věc, pro někoho může být cena i docela zásadní featurou.
Ale na mě to působí tak nějak všelijak.
Co bych vnímal jako zásadní + je, že tam to auto asi (moc) nedoprasí protože pro místní mechoše nebude svezení v nějakým sportovním autě žádnej svátek.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od M.Z. »

Mě dostalo, když mě ten aerodynamický guru, na NS s vážnou tváří přesvědčoval, že mám na KTM opačně zadní křídlo @-)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Stepan »

hale a tu teorii s tím nasazováním brzdových kotoučů navopak, rozumí tomu někdo nějak víc?
Jako já chápu, že sto lidí, sto názorů a chutí, ale když popisoval, že snad všechny GRa co přijela na dílnu měla kotouče naopak (=naopak než by je dal on), tak už jsem trošku zvednul obočí /:) Že by kucí v Japonsku byly uplně blbý a museli to po nich v Praze dodělávat?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Předseda »

Nechápu..? Jak se dají kotouče nasadit naopak?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od PepaSFI »

že zkrátka nejsou důležitý ty omalovánky zvenku ale to co je vevnitř. Ty dutinky v kotouči jsou vlastně lopatky ventilátoru, radiální dmychadlo které nasává vzduch uprostřed, prožene ho vnitřkem kotouče, chladí ho a na obvodu ho vyfoukne ven. A aby to fungovalo s maximálním účinkem, musí to mít správný směr. Ty obyčejné sériové budou nejspíš mít obvykle ty dutiny rovně, fungují obousměrně ale ty výkonné co mají dutiny zakřivené, musí mít správný směr. Takže je pravý a levý a nejspíš by to na nich mělo být napsané. Ale jak známo, návody nikdo nečte.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jarka »

Sportík už má taky konečně letní papuče (a komplet nový ramena, uložení a zadní silentbloky). Byl to docela porod, bo helmuti mi dodali sice dvě nový ramena, ale obě levý. Následná výměna pak zabrala asi 14 dní... :( No ale podařilo se a ze sportíka už není rachtátko. Na předku pak ještě dostal o malinko víc hardcorovou geo, tak je to i malinko zajímavější ;) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mattonecz »

kde v Praze či okolí sehnat dnes čí zítra sadu nových gum? 245 45 18, ideál conti sport 7 nebo michelin pilot sport 5
edit: už sem sehnal :) ty piloty
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Jaggie »

taky uz mam letni backurky, HANKOOK VENTUS V12 EVO2
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

Stepan píše: sob 22 dub 09:10
honziss píše: stř 19 dub 12:39 Na funkcni upravy auta a dily mi prijde dobry gt sports praha (jen doporuceni, nechci jim delat reklamu).
Já do toho nechci nikomu moc kecat, ale na ty videa z GTsports koukám a žádnou velkou důvěru to ve mě nebudí. Jak frajerovi nadělil ty "equal" svody, který kurva od pohledu vůbec nebyly equal a vzal si za ně pomalu kilo, nebo "jeden rok propagujem Remus, druhej rok řeknem, že to bylo na hovno, nedalo se s tím jezdit a začneme propagovat jinej Remus".
Že jsem z toho ceníku málem padnul na znak je ještě jiná věc, pro někoho může být cena i docela zásadní featurou.
Ale na mě to působí tak nějak všelijak.
Co bych vnímal jako zásadní + je, že tam to auto asi (moc) nedoprasí protože pro místní mechoše nebude svezení v nějakým sportovním autě žádnej svátek.
Já jejich rady a porady neberu jako 100% doporučení. A je spousta věcí, co maj v sortimentu, který bych si na GR nedal (lištičky, křidýlka, podložky...). Ale zas na druhou stranu zkušenosti ze závodů maj a Yarisů jim rukama prošlo hodně, takže úplný plky to nebudou. Když bych chtěl na autě třeba poladit geometrii, tak tohle bude proti autorizáku úplný nebe...

Máte někdo tip na podobnou dílnu? Yaris mi vyhovuje jak je, ale třeba brzdy a geometrii na supře bych chtěl pořešit do budoucna..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět