Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od řidičBOB »

Když je to kolem komína...já na Vysočině včera potkal tedy pěknou chumelenicu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mmira »

no ja chtel taky dnes prezout posledni z fleetu, jenze jak bylo venku 6 a predpoved na 12, vykaslal jsem se na to.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od vonkreuz »

řidičBOB píše:Když je to kolem komína...já na Vysočině včera potkal tedy pěknou chumelenicu.
U Humpolce v příkrém kopci, bouraj často politici, tam to má smysl. Dvacet let jsem bydlel na druhé straně D1 než Junior, pár let v NMnMoravě, takže k sněhu respekt mám.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Tak ja uz od piatku prezuto aj A4 na minulorocne Vredestein Wintrac xtreme Pro.
Minulu zimu uz sneh nestihli tak som zvedavy jake realne budu...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mattonecz »

ja se kazdy vikend to chystam prezout ale furt je tepleji tak mozna pristi.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:
Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.
Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?
Najel jsem na nich do 100 km. Jsou tichy a pohodlny, ale zadnou sportovnost u nich nepocituju. Hodne houbovity, vic nez stary contiky 850. Ale asi neco udela i rozdil nova vs stara sjeta na 3mm ... 2 plny plyn se docala zvykaji a auto je noposedny. Mam R17 225/45. Tlak 2.5 bar.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mattonecz »

tak sem se k tomu dokopal minulou sobotu. jel sem do podzemní garáže si to přehodit sám, pač mám zimní prakticky nový z loňska. no a po výměně zadku sem zničil origo klíč, tak sem musel jet do kauflandu koupit novej a dodělal sem to tam v garáži..

každopádně od tý doby mám z auta skvělej pocit, jako by líp a lehčeji jelo. tak nevím jestli je to jen užšíma gumama, nebo i vahou kol, protože ty zimáky sou fakt o hodně lehčí než 17 letní ALU. svý asi taky dělá to jak je furt zima což motoru svědčí
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Vrooom »

Vrooom píše:
jerry píše:
Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.
Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?
Najel jsem na nich do 100 km. Jsou tichy a pohodlny, ale zadnou sportovnost u nich nepocituju. Hodne houbovity, vic nez stary contiky 850. Ale asi neco udela i rozdil nova vs stara sjeta na 3mm ... 2 plny plyn se docala zvykaji a auto je noposedny. Mam R17 225/45. Tlak 2.5 bar.
Tak na ne menim nazor, nevim jestli je nova guma nejak naimpregnovana, ale ted mi prijde ze uz drzi slusne. Citelny chovani, jak mam vsude 225, auto je pekne vyvazeny, vcerejsi nahanecka po Jesenikach s 911 4S za mokra a pri 2°C byla fajn, slo hezky citit grip a tlacit i na mokru. 180 + na mokre dalnici taky v poho. Na zasnezenych horskych cestach taky dobre B-) ...
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od janjan »

mattonecz píše:tak sem se k tomu dokopal minulou sobotu. jel sem do podzemní garáže si to přehodit sám, pač mám zimní prakticky nový z loňska. no a po výměně zadku sem zničil origo klíč, tak sem musel jet do kauflandu koupit novej a dodělal sem to tam v garáži..

každopádně od tý doby mám z auta skvělej pocit, jako by líp a lehčeji jelo. tak nevím jestli je to jen užšíma gumama, nebo i vahou kol, protože ty zimáky sou fakt o hodně lehčí než 17 letní ALU. svý asi taky dělá to jak je furt zima což motoru svědčí
Zkus pak schválně zvážit zimní/letní, jaký bude rozdíl. Pro zajímavost Audi 20" OEM 13-14 kg disk, RS OEM 12 kg, a výrazně levnější aftermarket cca 10 kg
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

Snowman000 píše:Tak ja uz od piatku prezuto aj A4 na minulorocne Vredestein Wintrac xtreme Pro.
Minulu zimu uz sneh nestihli tak som zvedavy jake realne budu...
Tak dej vedet, vzdycky jsem byl s vredesteinama spokojenej a vzhledem k tomu jak GS zadni gumy celkem chutnaj, tak bych taky koupil pomalu novy :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět