Autokosmetika

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Autokosmetika

Příspěvek od metaljohn »

Ten šampon máme taky, ale říkám si, jestli nebude problém umejt auto šamponem obsahujícím vosk a pak lak navoskovat tvrdým voskem. Když pak zajedu s takto navoskovaným autem na wapku, tak mám na laku bílý kapky. Třeba ten tvrdej vosk blbě chytl kvůli tomu šamponu...Takže teď koupím šampon bez vosku a vyzkouším to.

V autokelly mají akci na Coyote, tak od nich zkusím čistič pneu a oživovač plastů. Akorát přemejšlím nad sprejem do interiéru, jestli je Coyote ok, nebo vzít dvakrát dražší sonax...
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Autokosmetika

Příspěvek od Moucha »

já leštim pořád okna hadrem co jsem dostal na OMV k myčce, je nejlepší.
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Autokosmetika

Příspěvek od HondaMan »

Bílé kapky se Ti pravděpodobně dělají z důvodu tvrdé a neodvápněné vody.

Na interier jsem používal ubrousky od Armor all a špatné to nebylo... jen se to pak všechno leskne jak psí kulky a je docela mastné :-|
--> nesmí se to používat na volant, řadící páku, ručku...
2.9T RWD
TomasK
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: pon 07 bře 15:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autokosmetika

Příspěvek od TomasK »

metaljohn píše:V autokelly mají akci na Coyote, tak od nich zkusím čistič pneu a oživovač plastů.
O tom som presne pisal, je fajn, gumy vypadaju dobre, plasty tiez, takze pokial nemate prehnane naroky, bude to pravepodobne stacit.
metaljohn píše:Akorát přemejšlím nad sprejem do interiéru, jestli je Coyote ok, nebo vzít dvakrát dražší sonax...
Podobne ako s tym ozivovacom, pokial nie su extra naroky, tak coyote je postacujuci. Ja mam nejaku vanilku od nich a tiez zelvicku a rozdiel som nezaznamenal. Je mozne, ze by sa ukazal casom, ze zelvicka ma lepsiu UV ochranu a interier tak rychlo nevybledne. Ale parkujem jedine v garazi, takze nemam moznost zistit.

A este dodatok k tomu SampoVosku. Mne sa biele falky na karoserii nerobia, ale samozrejme, po umyti auto poutieram a vylestim do sucha. Takze je mozne, ze to naozaj voskom nebude, ale vodou.
www.tomaskroner.com
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Autokosmetika

Příspěvek od metaljohn »

OK, zkusím Coyote, díky :) Uvidím, jak to s těma kapkama bude vypadat dál. Přemýšlel jsem, že vyměním Sonax Hard Wax za něco od želvy, ale koukal jsem, že Sonax je dokonce dražší, takže to možná fakt bude vodou. Čert ví sakra :)
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Autokosmetika

Příspěvek od Pickuper »

hoši, hoši.....chtěl bych mít vaše starosti a taky bych se tak chtěl nudit :))
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Autokosmetika

Příspěvek od metaljohn »

Což o to, já se nenudím, ale toto mě prostě baví, tak to řeším :) Ale je fakt, že kdybych měl hodně starostí, tak tohle jde asi stranou :D
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Autokosmetika

Příspěvek od goes »

cim mam lestit folii, at se to leskne jak psi kulky?
Přílohy
DSC00236.JPG
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Autokosmetika

Příspěvek od Pajjoun »

Nebudu zakládat nový vlákno, tak se zeptam tady, navíc se to taky týká oživování vzhledu. :-) Čim mam zakrejt ťupky v laku a všelijaký šlinci na náraznících?
TSs
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Autokosmetika

Příspěvek od goes »

Pajjoun píše:Nebudu zakládat nový vlákno, tak se zeptam tady, navíc se to taky týká oživování vzhledu. :-) Čim mam zakrejt ťupky v laku a všelijaký šlinci na náraznících?
tupky v laku jedine nejakym rozlestovadlem, v naraznicich lakovanych nebo cernych?
Odpovědět