Autokosmetika

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Autokosmetika

Příspěvek od Pickuper »

goes píše:cim mam lestit folii, at se to leskne jak psi kulky?
leštěnkou na nábytek :D
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Autokosmetika

Příspěvek od HondaMan »

Pajjoun: Nechci se Tebe, nebo Tvého auta nějak dotknout, ale u auta s cenou cca 30 - 40tkč mi oprava v ceně 10tkč přijde jako zásadní.
Nebudu Ti tu nic rozmlouvat. Péče o auto je chválihodná činnost, ale já bych to nedělal. Obzvlášť pokud se jedná o kosmetickou záležitost.

btw. než tohle prorezne, tak už to auto mít stejně nebudeš :D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Autokosmetika

Příspěvek od Pajjoun »

Nene, těch deset tisíc neplánuju dát do opravy vzhledu, jenom sem mezi opravy zařadil i spotřebku a asi sem to blbě podal. Takže brzdy, nějaký pikačoviny na podvozku, potom klimu... Ono se to nastřádá. Nejsem blázen, abych vrazil desítku do vzhledu auta, když sjeně už nikdy nebude vypadat jako nový. :-)

A jak to myslíš, že budu mít nový? Jako že to bude prorezávat dlouho a nebo že mě vlastnictví Fiatu rychle otráví? :D
TSs
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Autokosmetika

Příspěvek od HondaMan »

Otrávený z vlastnictví Fiatu jsem tak maximálně já :D

Myslel jsem to samozřejmě tak, že tohle bude prorezávat hodně dlouho...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Autokosmetika

Příspěvek od brasci »

mňa by skôr zaujímali vaše skúsenosti s čistením motora... odporúčate alebo neodporúčate? aký je optimálny postup aby sa niečo nedodrbalo? samozrejme by som to dal firme ale aby som vedel podla čoho rozoznať amatérou, ktorí na to proste len nastriekajú vodu a budú dúfať, že sa to neposere od tých, čo tomu rozumejú...

po 3 rokoch by sa mu už zišlo vyčistiť aj túto časť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Autokosmetika

Příspěvek od goes »

brasci píše:mňa by skôr zaujímali vaše skúsenosti s čistením motora... odporúčate alebo neodporúčate? aký je optimálny postup aby sa niečo nedodrbalo? samozrejme by som to dal firme ale aby som vedel podla čoho rozoznať amatérou, ktorí na to proste len nastriekajú vodu a budú dúfať, že sa to neposere od tých, čo tomu rozumejú...

po 3 rokoch by sa mu už zišlo vyčistiť aj túto časť
vsechny motory cistim tak, ze - koupim arvu a stetec. Vsechno nakydlam. necham pusobit. vezmu hadici s vodou a tekouci vodou, ne pod proudem to vsechno smyju - nic se nemuze stat a ani teoreticky. urcite nestrikat vodu pod proudem napr. wapkou apod.
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Autokosmetika

Příspěvek od brasci »

ok píšem si, nie pod tlakom... tak to by som zvládol aj ja, čo je to tá arva? :)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Autokosmetika

Příspěvek od goes »

arva je takova plechovka koupitelna na benzine na myti motoru.
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Autokosmetika

Příspěvek od brasci »

aha, no dobre.. viac by sa mi páčilo keby mali niečo v spreji čím by som nastriekal celý motor ale keď tak vyskúšam aj toto
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Autokosmetika

Příspěvek od goes »

tak kura misto spreje mas roztok, kterym to polijes. stetec neni nezbytny, ovsem ani sprej ti neodstrani vsechno a holt bez mechanicke prace to nepujde. Leda bys to od novoti lakoval a pak by se to smyvalo lepe.
Odpovědět