ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od jarka »

Bohužel v čr to, že je z autorizáku není záruka, vždycky je to o konkrétním člověku. Za 20 let jsem už pár servisů zkusil a není to radostný vzpomínání :( . Jak narazíš na slušnýho, tak se ho drž zuby nehty :) . Těch 25t je za komplet brzdy na celým autě? Dát 10t za výměnu brzd je ku.va raketa...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
carloszbk
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01 srp 11:38

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od carloszbk »

25k byl cena pouze za predek.
Vim, ze autorizak neni zaruka kvality. V minulym aute jsem si menil brzdy sam a vse ok. Tady jsem to radsi nechal na “odbornikovi”
Nezavislej servis mi vsak provedl test tech mych kotoucu na soustruhu a krivy skutecne jsou, to mi nevymluvi. Ale reklamovat, to se mu nechce.
Nechci byt vsak OT. Zkusim vzit neco jinyho, nez ATE a uvidim. Prece jen auto vazi 2t a potrebuju se na brzdy spolehnout
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od jarka »

Tak jako naúčtovat 25t, když ho matroš od ATE nemohl stát ani 10t - to už chce velký sebevědomí. 15t za 2 hodiny práce - bez komentáře. Asi bych byl "malinko" nasranej na tvým místě...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
carloszbk
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01 srp 11:38

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od carloszbk »

A to si ještě dalších 10tis řekl za výměnu náplní a dvou prachovek.

Jasně, i tihle lidi chtějí vydělat a pochopil jsem to. Nicméně teď nechápu, že se k tomu staví takto. A jak jsem již uvedl. Z tohoto důvodu se mi už ATE dávat nechtějí, i když to byla možná náhoda, že se ty moje zkroutily.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nejspíš se jedná o nějakého blízkého příbuzného loupežníků z Arabely nebo se právě přestěhoval z Dubaje a zapomněl přizpůsobit ceny zdejším ekonomickým reáliím. :-?
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od spooon »

Já mám osvědčenou kombinaci Brembo+Brembo. Vyzkoušeno na několika autech (Mondeo, Tranzit, Peugeot Partner, MX-5, Primera...) i v několika sadách a vždy fungovalo parádně.
carloszbk
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01 srp 11:38

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od carloszbk »

A brembo nějaká řada nebo podle čeho jsi vybíral?
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od spooon »

u většiny aut základní řada, jen na MX-5 jsou Coated disky a základní řada destiček ale jen dozadu, na předku je něco jinýho.
magdah
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12 srp 13:38

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od magdah »

Takové brzdy jsem chtěla taky zkusit. Koupila jsem jedny od kamaráda, ale to víte, důvěřuj, ale prověřuj. Nechala jsem si to otestovat u xxxxxxxxxxxx a tam mi řekli, že je s nimi všechno špatně. Ještě že jsem na ten test brzd zašla. Díky tomu jsem nedostala možnost si je vyzkoušet, ale podle názorů nahoře tomu asi dám další šanci.
Naposledy upravil(a) pavproch dne čtv 12 srp 13:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: esče raz a BANán
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: ATE brzdy nebo "radši" jiné...

Příspěvek od jerry »

Potřebuji udělat zadní brzdy na Suzuki Swift Sport. Budu měnit i třmeny, protože po 7 zimách se pístky špatně vrací. Pravé kolo ještě jde, ale levé už dost hřeje. Opravovat třmeny nechci, sám nemám prostory kde a v dílně zaplatím za opravu skoro jako za nové a opravené už často stejně dobře nechodí.

Koukám po netu (budu kupovat v Německu) a výběr nových třmenů je mizerný, no jo v dnešní době hliník. V podstatě jsem našel skladem jen značky STARK a ABS. Ani jedna mi nic neříká. Máte někdo zkušenost? Dvojice nových STARK třmenů stojí 150 Euro. Dvojice ABS vyjde něco málo přes 180 Euro. Na ty STARK dávají navíc na www.autodoc.de záruku 3 roky. Mám to zkusit?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět