Jakou on-board cam?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od řidičBOB »

Nepoužívám už Čajna cam. Z 10 ks stejného typu, měl každá jiný SW a místo reklamace, to šlo raději do koše, protože každá zpráva od prodejce začínala nebo končila “my friend” a začal jsem na to být hodně alergický.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

já používám ještě tu od tebe a stále jede v pohodě. Ale rád bych osadil i zadek a dal další kamery do druhého auta :d
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Shr3k »

Předseda píše:Borci nějaké tipy na onboard kameru z aliexpresu? Předek + zadek, uzamykání záznamu. Něco s čím jste dlouhodobě spojonení. jo a taky velikost - aby to nebylo přes celé sklo.
https://dashcamtalk.com/best-dash-cams-of-2019/ asi Viofo A129 ...
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

dík, projdu
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od driver »

Viofo A129 ...Udávají podporu 5GHz Wi-Fi, to už by mohlo být konečně použitelné
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Mám tady na porovnání 3 auto kamery, třeba to někomu pomůže s výběrem.

Používám mini0806 a su s ňou spokojenej snad ve všech ohledech - jediný co, tak že se přilepuje m3 páskou na sklo, takže pokud potřebuju střídat víc aut, tak mám smolíka.
Mio má dost kvalitní obraz aji v noci, za tu cenu (o 1000,- levnější než mini0806).
Oproti tomu TrueCam za stejnou cenu jako Mio zdaleka neposkytuje tak kvalitní záběry při nedostatku světla, takže v noci mimo město je absolutně nepoužitelná.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

Koukám, že když si něco vzpomenu, že bych rád, tak mi to dost trvá než to zrealizuju :D Nicméně má smysl nějaká onboard z nabídky alzy? Něco okolo trojky třeba :-?
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Zajda »

Ja jsem spokojen s jedním ze základních Mio - MiVue C330, obraz ujde, má GPS a databazi stacionárů, je malinká a robustně zpracovaná, funguje korektně i v -15°C, narozdíl třeba od české číny CelTec. Takže bych osobně jen stoupal řadou Mio dle potřeb.
Naposledy upravil(a) Zajda dne pát 06 lis 10:48, celkem upraveno 1 x.
《》
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Arkis »

Od října je v prodeji 70mai A800 (mateřská značka Xiaomi). Dělá se i ve verzi s GPS a se zadní kamerou. Za ty peníze vypadá velmi dobře. 4k rozlišení se 30 snímky za sekundu, parkovací režim a spousta funkcí k ničemu (kontrola pruhů, vzdálenosti od vozidla před tebou a podobně).

Rozhodně bych ji vzal v potaz.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

Borci, mám na kartě pár záznamů v MOV které nejdou přehrát. Velikostně odpovídají běžnému 2min videu co kamera dělá, ale nespustím to. VLC oprava nepomohla, online convertory taky ne, zkusit to přejmenovat na mpeg / avi taky nic.. Final cut to taky neotevře..
Nejnadějnější by byl zda se Fonelab data retriever.. sice se dá stáhnout trial verze, ale ta je ve finále na nic, protože když dám soubor opravit, tak to chce už plnou verzi. Kdyby ta plná verze nestála asi 40 USD tak si to snad koupím / a taky kdybych měl jistotu, že to zachrání..

-> nějaké nápady co zkusit / případně firma v praze kteří by to dokázali za nějaky rozumní peníz "opravit" ta videa aby šla spustit?
Odpovědět