Jakou on-board cam?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od abgx1 »

skus ten subor prehrat v autokamere, mala by ho opravit

aspon tak to funguje u viofo kamier
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Lachende Bestien »

abgx1 píše:skus ten subor prehrat v autokamere, mala by ho opravit aspon tak to funguje u viofo kamier
O tom jsem neslyšel, ale bylo by to nejspíš nejjednoduší.

@Přeceda
Platit nějaké "firmě" za opravy poškozených dat se vyplatí v případech, že se jedná o data s opravdu vysokou finanční nebo emoční hodnotou, protože výsledek vám prakticky nikdo není schopen zaručit a levní tito pánové zpravidla opravdu nejsou. Jinak většina podobného SW je placená, ale má třeba i nějaké zkušební verze s časovým nebo v horším případě funkčním omezením - jak jste zmiňoval program se tváří, jakože pracuje, ale jakmile má přijít na řadu výsledek "práce", hned začně požadovat číslo karty. $-)
Pak je samozřejmě možné navštívit nějakou zátoku bukanýrů a grátis stáhnout kreklou plnou verzi, zde se člověk vystavuje mírnému riziku instalace nežádoucí digitální havěti, takže nelze s klidným svědomím doporučit praktikovat bez osvědčeného antiviru, případně na pc obsahující cenná data pro potenciálního záškodníka.

Našel jsem např. tyto 3 varianty řešení:
Stáhnout ffmpeg.exe a na rozkazovací lajny nadatlovat
ffmpeg -err_detect ignore_err -i video.mov -c copy video_fixed.mov
Ve druhém případě jde o aplikaci, nakolik bude trial verze funkční nemám šajnu, a ve třetí o webovou službu rovněž za nějaký údajně "malý" poplatek podle velikosti souboru. Osobní zkušenosti s nimi nemám.
https://recoverit tečka wondershare.com/video-repair-tool.html
https://restore tečka media/blog/repair-mov-file

Každopádně soubory zálohujte, než je proženete jakýmkoli opravným procesem.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Arkis »

Na Fonelab se vykašli. Dobré zkušenosti mám s programem Recuva, který je zdarma.
https://www.ccleaner.com/recuva
Když ty videa zkusíš přehrát, tak co to napíše za chybu?
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od abgx1 »

asi tyzden dozadu som to riesil, a nepomohlo doslova nic, uz som myslel ze som prisiel o zaznam z nehody... az som na dashcamtalk fore nasiel to o tom prehrati v kamere, a potom to uz slo aj v PC...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

V první řadě díky za rady (y)

- ffmpeg = jsem dřevák a neumím to v příkazovém řádku zadat.
- recoverit = si s tím neporadil
- restore = nepřišel potvrzovaci mail a pry se do mailu snažil někdo přihlásit z brazilie :D

- ccleaner = taky si s tím neporadil

- zkusit přehrát v kameře se nestane nic. Dané video nevidí. Určitě je to tím, že jsem do kamery dal 128 místo max 64 GB co to zvládá.. nicméně dřív to celkem v pohodě na 128 nahrávalo.. V info o souboru je vlastně tam neni nic. Zadny podrobosti šiřka ramečku, bit rate apod. v tom bude ten problém. Pokud by se mi podařilo tam zapsat dané infomace o obrazu a zvuku tak si myslím že to pojede.

// takže vlastně asi hledám tool jak vložit metadata do toho mov souboru z jiného, který kamera nahrála bez problému
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Shr3k »

Arkis píše:Od října je v prodeji 70mai A800 (mateřská značka Xiaomi). Dělá se i ve verzi s GPS a se zadní kamerou. Za ty peníze vypadá velmi dobře. 4k rozlišení se 30 snímky za sekundu, parkovací režim a spousta funkcí k ničemu (kontrola pruhů, vzdálenosti od vozidla před tebou a podobně).
Mám ji už od října hozenou v autě pod sedačkou naší nákupní tašky, i se zadní kamerou, powerboxem atp., jen jsem se ještě nedokopal k instalaci. :D
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

Lachende Bestien píše: Stáhnout ffmpeg.exe a na rozkazovací lajny nadatlovat
ffmpeg -err_detect ignore_err -i video.mov -c copy video_fixed.mov .
Ok, tak už jsem se tím trošku prokousal. Příkaz jsem zadal, ale vyjede fuckápek
mov atom not found
video.mov: invalid data found when processing input
Víc a víc jsem přesvědčen, že jádro je v tom, že chybí metadata videa.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od Předseda »

hm hm.. dobré video to v pohodě rozklíčuje. Špatné vůbec. Imo bude stačit tam někam do rootu vložit ta metadata a můžu frčet
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ani VLC to nepřehraje? U mě občas u některých souborů nadává, ale přehrát je přesto zvládne.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od abgx1 »

Az ta omrzi hokus pokus googlenie, tak by som skusil kontaktovat firmu macrofer
Odpovědět