Genevo ONE - Zkušenosti

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od acer.t »

Dlouho jsem přemýšlel zda toto téma vůbec vytvořit, kvůli možným dohadům a přebíjení se zastáncům toho a toho antiradaru, ale když budete dodržovat pravidla tohoto tématu možná to zvládneme.

Prosím všechny strany dodržujte tyto pravidla:
- toto téma je určeno pro popsání zkušeností s užíváním tohoto antiradaru - ne pro porovnávání s jiným antiradarem na to je forum Detektory policejních radarů http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php ... &start=900
- žádné osobní útoky - bez upozornění budu mazat
- prosím profesionály(prodejce nebo letité uživatele) o vyjádření k vlastnostem, problémů s nadhledem a pouze fakticky, opět bez výpadků vůči ostatním

Jako zakladatel si vyhrazuji právo téma kdykoliv uzamknout a promazat :D diktatura jak vyšitá, ale nebudu mazat nic negativního ani pozitivního. Pouze pokud to zajde někam kam nechci.

Antiradar jsem koupil osobně, nejsem motivován žádnou skupinou prodejců atd :D


Co je GENEVO ONE
Parametry a specifikace:
Zvláštní vlastnosti:
Komunikace v českém jazyce, GPS databáze - úsekových měření, průjezdů na červenou, stacionárních radarů


Pásma:
X 10,525 GHz +/- 50 MHz
K 24,125 GHz +/- 70 MHz
Ka 34,0 GHZ, 34,3 GHz +/-100 MHz

Laser:
904 nm
Rozměry:
8x7x3 cm
Hmotnost:
120 g
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od acer.t »

Nastavení a zkušenosti:

- Jezdím na dálniční režim
- Vertikální držák v cca prostředku čelního skla, nepokovené čelní sklo


+
- minimum falešných poplachů
- Databáze úsekových měření, radarů atd
- citlivá GPS - chytne se do 1- 2s od výjezdu z tunelu

_
- databáze obsahuje i neměřící úsekovky, které ale budou měřit ...
- mám pocit, že některé stacionární radary už několik let v krabičkách nejsou ...viz třeba výjezd z Radotína
- tak jednou do týdne se GPS nechce vůbec chytit a chytne se třeba, až po 5 minutách - pomůže zastavit a být chviličku na místě
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od acer.t »







Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
dobbs
Autoškolák
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 19 dub 14:44

Re: Genovo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od dobbs »

Tak hlavně to není Genovo, ale Genevo ;-)
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Genovo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od acer.t »

Bohužel dneska baterky v kameře K.O.
takže jen slovně

detekce stojící B7 na zastávce směr z Prahy na Strakonické
detekce z protisměru cca 700 m viz obrázek nebo ilulstrační video označeny čas první detekce a pozice B7

Obrázek

první detekce v cca 1s

pozice B7 v cca 37

Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Genovo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od acer.t »

dobbs píše:Tak hlavně to není Genovo, ale Genevo ;-)

děkuji za upozornění - opraveno
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
dobbs
Autoškolák
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 19 dub 14:44

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od dobbs »

Také přihodím pár videí :D



























další videa v YT playlistu - http://www.youtube.com/playlist?list=PL398C340CAE5BE9DA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

acer.t píše:- Vertikální držák v cca prostředku čelního skla, nepokovené čelní sklo
- databáze obsahuje i neměřící úsekovky, které ale budou měřit ...
- mám pocit, že některé stacionární radary už několik let v krabičkách nejsou ...viz třeba výjezd z Radotína
Nasazování a sundávání na vertikální držák mi oproti Belscortům přijde dost nepohodlné, držák trochu drhne a musí se použít obě ruce. Třeba se to časem přitře a bude to lepší.

V současné době je v úsekovkách velký bordel, nikdo pořádně neví, která je ještě monitorovací a která měří již "naostro", navíc se monitorovací úsekovky průběžně převádějí do měřícího režimu, takže je lépe, pokud jsou tam všechny.

Původní stacionární radary v Praze jsou již delší dobu nefunkční, u některých už ani neexistují skříňky a je málo pravděpodobné, že ještě někdy budou fungovat. Navíc Ramet teď používá jiné typy "krabiček" a pokud je v nich radar, tak jej lze v pohodě detekovat vlastním detektorem radarů, takže upozorňování s pomocí GPS je zbytečné a spíše obtěžuje. Kdysi jsem také uvažoval, jestli aspoň ty fyzicky existující skříňky v Praze ponechat v DB Stingeru, ale nakonec jsem je všechny vymazal. I kdyby nějakým zázrakem začal některý z původních stacionárních Ramerů fungovat, tak na něj upozorní samotný detektor.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
dobbs
Autoškolák
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 19 dub 14:44

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od dobbs »

AntiRadary.cz píše:
acer.t píše:- Vertikální držák v cca prostředku čelního skla, nepokovené čelní sklo
- databáze obsahuje i neměřící úsekovky, které ale budou měřit ...
- mám pocit, že některé stacionární radary už několik let v krabičkách nejsou ...viz třeba výjezd z Radotína
Nasazování a sundávání na vertikální držák mi oproti Belscortům přijde dost nepohodlné, držák trochu drhne a musí se použít obě ruce. Třeba se to časem přitře a bude to lepší.
Vzhledem k tomu ale i na držáku sedí lépe a pevněji než Belscorty. ;)
dobbs
Autoškolák
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 19 dub 14:44

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od dobbs »

AntiRadary.cz píše:V současné době je v úsekovkách velký bordel, nikdo pořádně neví, která je ještě monitorovací a která měří již "naostro", navíc se monitorovací úsekovky průběžně převádějí do měřícího režimu, takže je lépe, pokud jsou tam všechny.
Souhlasím, pokud se o to někdo vyloženě nezajímá, tak je lepší ke všem úsekovkám přistupovat jako k měřícím.
Odpovědět