zimní 205/55/16

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

zimní 205/55/16

Příspěvek od Deli »

Co si mam koupit? :)

Něco normálního, je to na dýzlovou předokolku :) Jezdim město a dálnice, takže víceméně pořád asfalt...
btw. nějaké pozitivní zkušenosti s nějakým konkrétním eshopem?

EDIT: oprava rozměru :D
Naposledy upravil(a) Deli dne pon 15 říj 21:49, celkem upraveno 1 x.
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: zimní 205/55/17

Příspěvek od vasco »

Já už od dob GTIčka jezdím jen a pouze Nokiany WR G2 a jsem s nimi moc spokojen. Seniorovi jsem teď na E89 objednával nějakou jinou řadu, protože G2 nebyly skladem, tak snad budou taky ok...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od Deli »

hodnej, dostaneš kolo :)

já už to pomalu začínam řešit, pak všichni začnou blbnout a já bych to tak +/- za měsíc asi přezul, tak ať jsem ready :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od mmira »

zminene nokiany, dunlopy WS 4D, GY UG 8, je docela na vyber
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od x2005 »

Já jsem po letech experimentování s Continental a Dunlop přešel komplet zimní i letní na Michelin a pohoda + ticho. V 18" je rozdíl v komfortu Continental vs Michelin značný. Jen mě překvapuje, že v tomhle testu udávají značnou hlučnost http://auto.idnes.cz/specialni-priloha. ... umatik.htm Původně jsem uvažoval Nokiany na zimu, že jako ušetřím, ale stály téměř stejně jako Michelin a v testech (2010/2011) pro můj rozměr překvapivě mizerný výsledky. Poslední alternativa na zvážení je Goodyear UG8.
Liptákov
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11 říj 09:27

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od Liptákov »

Máš na to nějaký cenový limit nebo je to jedno?Chybu určitě neuděláš se zmiňovanýma značkama - goodyear,nokian,dunlop,continental,michelin nebo pirelli. Pokud chceš něco levnějšího, tak asi kumho,barum nebo sava.Nakupoval jsem u 4pneu a axa pneu a můžu doporučit oba eshopy. Letos potřebuju koupit novou sadu,takže se zase podívám sem
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od Deli »

je to jedno, ale nemusim mít nejdraší gumy ve firmě :D a díky, na ty shopy kouknu :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od ExFun »

já bych koupil tam, kde Ti jsou schopni zaručit kontrolu DOTu a tedy Ti nepošlou 3 roky staré mrdky.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od d1.8t »

Nakupuju tady www.pneusky.cz a maximální spokojenost. Už jsem tam odebral pár desítek gum a vždycky všechno v pořádku. Ceny mírné. Kontrolu DOT jsem předem nikdy nedělal, ale předpokládám, že problém to nebude. Pokud něco levnějšího pak se koukni po "druhých" značkách koncernů: Fulda, Uniroyal, Semperit, Klébr.
RWD
Liptákov
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11 říj 09:27

Re: zimní 205/55/16

Příspěvek od Liptákov »

Pokud si vybereš nové continentaly TS850 tak tam budeš míz zaručeně DOT 2012 a nebo goodyeary UG 8 nejhůř 2011, takže ani DOT řešit nemusíš :) Ale je fajn,když si někam zavoláš nebo napíšeš a oni ti to zjistí.Nebo když mají na shopu aspoň vyznačené doprodejové pneu,které už jsou starší
Odpovědět