Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Pneu koutek

Příspěvek od retron »

Já mám CSC 6 už druhou sezónu a nemohu si je vynachválit, dnes jsem je akorát přezul ze zimních. Velmi citlivé řízení a sedí neskutečně a dovolím si s nimi jet pilu i za mokra. Akorát jsou ve 255 trochu hlučnější
Volfik
Autoškolák
Příspěvky: 65
Registrován: úte 13 lis 11:47

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Volfik »

No a máš přímé srovnání s Michelin Pilot Sport 4S?

Já to dneska projel ve vyšších rychlostech jen pár km, zatím těžko hodnotit, guma se musí i trošku obrousit od té prvotní "patiny", aby dobře seděla, ale s touto výhradou, že se možná trochu "zajedou", bych viděl 4S o půl stupně na suchu lepší :) To není až tak kritika, pořád super guma, a pokud bude fungovat lépe na vodě, jsem spokojenej.

A na trhu se objevila Bridgestone Potenza Sport, nástupce S001, a vypadá to, že bude minimálně na úrovni PS 4S a CSC 6 :)
Mi.shen.ka
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 30 čer 10:56

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Mi.shen.ka »

Zdravím, blíží se čas letních pneumatik a já přemýšlím jaké koupit. Doporučil by mi zde někdo v rozměru 205/45 r17 letní pneu? Denně jezdím tak 20km do práce a domů. Na delší trasy máme jiné auto. Cenově nějak rozumně max do 2k/1kolo, jízdu dokážu přizpůsobit :). Děkuji
Tomx
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07 dub 16:54

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Tomx »

s takhle malým nájezdem klidně značkové celoroční crossclimate apod. :)
Mi.shen.ka
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 30 čer 10:56

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Mi.shen.ka »

Děkuji, kouknu na to, ale tyhle jsou zrovna v tomhle rozměru jedna za 3300,- :-D není to lehky
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jarka »

Kup Matador MP 47 Hectorra 3 FR, čeká mě už třetí sada a spokojenost. Mám je v podobný velikosti 205/45R16 na sportíkovi a za ty prachy je to podle mýho solidní guma. Moc je nešetřím a mají jen tak lehce na hranách vzorku otrhaný kousky gumy. A jsou dost široký (na 205) tak mají celkem výdrž - mám teď 20kkm a budu za chvíli měnit.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Volfik
Autoškolák
Příspěvky: 65
Registrován: úte 13 lis 11:47

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Volfik »

Tak po pár stovkách km z CSC 6 spíše zklamání, v žádném případě nemají takovou adhezi do zatáčky jako Michelin Pilot Sport 4S, a brzdná dráha viditelně delší :-( Mluvím o subjektivních pocitech, ale mám chuť tu gumu hodit na bazar a vzít 20" Michellinky, to auto sedělo naprosto přilepené na silnici :)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

Jaxme min. týden přezouvali na letní, taxem přišel nato, že asi 4 auta potřebují nové letní, taxem je objednal u Strnadla (prodejce Pirelli) a... budou to Nokiany, bo prý Pirelli je úplně fprteli s dodávkama - čekačka i týdny až měsíce. Nevím, jak Mich, ale su ráth. že sem si na brambora2 koupil nové PS4 s předstihem v zimě, kdy jich bylo dost... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Volfik
Autoškolák
Příspěvky: 65
Registrován: úte 13 lis 11:47

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Volfik »

Tak, stalo se něco co jsem nečekal, ale po dalších pár tisíc km na CSC 6 jsem z nich nadšen. Nevím, buď jsem si zvyknul na jejich chování, anebo se prostě potřebovali "zajet", ale velmi dobrá guma, naprosto stabilní v zatáčce na dálnici i ve 200+ km /h. Pocitově nejsou tam "přibité" k silnici jako Michellin Pilot Sport 4S, ale když se podívám na rychloměr, fungují :)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

Volfik: tak verim ze spokojnost ostane :)


CSC6 tam ale neni :-??
Iba moje CPC6...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět