Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Pneu koutek

Příspěvek od abgx1 »

Na conti sport contact a premium contact toho mam viacej...

-Su makke, strasne rychlo sa deru, niekedy nevydrzia ani 20k km
-Makka bocnica, na limite sa chovaju akoby boli zo zuvacky(to je nejaka bezpecnostna feature?? :D )
-Na vode taktiez nic moc
-Su hlucne, zimne Alpin 6/vredestein sportrac 5 su tichsie ako letne conti

A ako bonus su drahe... Celkovo ak by som to mal zhrnut tak maximalne priemerna pneu za premiovu cenu.
jedine conti ktore by som bol ochotny momentalne kupit su asi zimne TS860...
--------
bridgestone teda skrtam
vidim to teda na tie ventus s1 evo2... pozeral som aj ventus prime 3, ale s1 evo vyzeraju byt viac sportovo ladene, minimalne podla stranky by sa u nich malo pocitat s drsnejsim zaobchadzanim ako pri prime 3

https://www.hankooktire.com/mea-en/pass ... -k117.html
https://www.hankooktire.com/global/tire ... -k125.html
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Pneu koutek

Příspěvek od budik »

_sulcik_ píše: Turanzy bych si nedal na auto ani kdyby mi někdo zaplatil. Ostuda bridgestonu.
Co konkrétně je na nich špatně? Zajímá mě, co mě čeká, dostal jsem na nich na začátku zimy auto, ale zatím jsem s nimi jen přejel do servisu a šly tam místo nich zimní.
jayd
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: pon 06 čer 12:16

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jayd »

Na Sharanu mam 225/45/R17 Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 a za me spokojenost. Predtim jsem mel 3 a na zaklade tohohle videa jsem pak kupoval 5. https://m.youtube.com/watch?v=sGWOTuNkf48
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Pneu koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

ty GY jsou prej jedny z nejlepších gum současnosti na normální/sportovnější ježdění.

budík: Sjíždí se hrany, grip na vodě není nejlepší, dělají zuby, když jim dáváš kotel, hlavně ve směru drážek, ale i napříč.
Jako takhle stát ta guma jiný peníze řeknu ok, ale rádoby prémiové guma na kterou si to hraje to není. Ale jelikož jsi to dostal k novýmu autu, tak tam máš směs odladěnou přímo na to auto, takže to bude tak nějak fungovat. Aftermarket a prvovýroba je maličko jinde.

abgx1: Jojo z těchhle vzorků je to jedinej "sportovní". Jinak ten vzorek se dává v sérii i do Audi, pravda že v větších rozměrech, ale stejně.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Pneu koutek

Příspěvek od abgx1 »

Goodyear su na tento moj rozmer len EFFICIENTGRIP takze mimo hru...

Inak ma este celkom prekvapili vredestein sportrac 5... Sice ich jazdim len na starom logane MCV, takze nejaku ostru jazdu na suchu tragicky nezvlada podvozok

Ale aj tak mi to pride ako velmi prijemna pneu... Ticha, nenicia sa hrany, drzi aj na vode... Proste správa sa rozumne
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Pneu koutek

Příspěvek od budik »

Sulcik: já si dělal rešerše, hned jak to přišlo, a vyšlo mi, že by to měl být takový průměr. No nadšený jsem zrovna nebyl, ale říkal jsem si, že to snad přežiju a že snad ví, co tam dávají. Tak jsi mě nejdřív vyděsil a teď zas trochu uklidnil.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

abgx1 píše:Na conti sport contact a premium contact toho mam viacej...

-Su makke, strasne rychlo sa deru, niekedy nevydrzia ani 20k km
-Makka bocnica, na limite sa chovaju akoby boli zo zuvacky(to je nejaka bezpecnostna feature?? :D )
-Na vode taktiez nic moc
-Su hlucne, zimne Alpin 6/vredestein sportrac 5 su tichsie ako letne conti

A ako bonus su drahe... Celkovo ak by som to mal zhrnut tak maximalne priemerna pneu za premiovu cenu.
jedine conti ktore by som bol ochotny momentalne kupit su asi zimne TS860...
A bavime sa o ktorej gen? Lebo CPC6 maju bocnicu o dost pevnejsiu ako mavali kedysi a pocitovo aj viac ako Michelin PS4.
Nepushujem, ale sam onedlho skoncim v Tourane a o nicom inom ako o CPC6 na neho ani nerozmyslam...(este neviem s akym rozmerom iho zozeniem, takze ak bude R18 tak budu PS4, len kvoli vydrzi)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Pneu koutek

Příspěvek od abgx1 »

No v oboch pripadoch to bola 5gen... to ze sa 6gen tak zlepsila som nevedel

tak ci tak chcen skusit nieco ine... takze mozno ked sa tieto zjazdia :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

Pri 5gen az Conti Sport Contact 5P fungovali nejako obstojnejsie, ale tie boli myslim az 18" a viac.
Ale Premium 6 je fakt na take to akcnejsie jazdenie velmi fajna guma.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Volfik
Autoškolák
Příspěvky: 65
Registrován: úte 13 lis 11:47

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Volfik »

Nazul jsem dnes Continental Sport Contact 6, ve 20", a nafoukané na 2.7 bar měkké bočnice teda rozhodně nemají :) Na první pocit asi nedávají až tak dokonalou kontrolu na suchu ve 180km/h v zatáčce oproti Michelin Pilot Sport 4S, které nahradily, ale jsou tak na 90%. Uvidím, až se zajedou, jsem překvapen spíše příjemně. Podle testů mají být výrazně lepší v dešti, tak si myslím, že ve finále dobrá volba.
Odpovědět