Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Pneu koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

No mít možnost koupit Evo3, tak asi moc nepřemýšlím, ale v mým rozměru se dělají jen XL a to nechci, jezdím často rozbitý okresky.
O abstolutní grip mi až tolik nejde, spíš mi jde o to aby ta gumy byla na hraně čitelná jak na suchu tak na mokru a toho přechodu na mokru se trochu bojím u Hankooků po zkušenosti z mojí O1 RS, kde je mám. I když je pravda že jedničková oktávka je trochu proslulá tím že umí jet zničeho nic bokem :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Zajda »

Po zkušenostech s Ventus Prime 3, co taky obsazovaly přední příčky v testech, bych si letní Hankook už nekoupil. Pneu dobré tak do mokra a na brzdění v přímém směru, tam byly super, jinak se roztíkaly i při normální jízdě jak zimáky. Sjížděly se celkem rychle a poslední milimetry vzorku byly ještě více katastrofální. Archivní Continental EcoContact 3 s DOTem z pravěku jsou na suchu lepší o parnik, tolik za mě k relevanci testů.
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Vrooom »

Musim rict, ze super sporty jsou senza, jak je guma tuha jde rozhodne lip citit co dela predek i pres elektroposilovac na Z4. Jsem velmi spokojeny. Navic gripu je na okresky az az :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

_sulcik_ píše:No mít možnost koupit Evo3, tak asi moc nepřemýšlím, ale v mým rozměru se dělají jen XL a to nechci, jezdím často rozbitý okresky.
O abstolutní grip mi až tolik nejde, spíš mi jde o to aby ta gumy byla na hraně čitelná jak na suchu tak na mokru a toho přechodu na mokru se trochu bojím u Hankooků po zkušenosti z mojí O1 RS, kde je mám. I když je pravda že jedničková oktávka je trochu proslulá tím že umí jet zničeho nic bokem :D
No tak nejak si ju pamatam aj ja z XV, ne ze by sa to nejako utrhavalo, ale moc zdielna nebola o tom co sa zrovna deje...
CPC6 je urcite citatelnejsia, mam ich presne v tom rozmere prave na A4.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Hankook W320 Winter i*cept evo 2

Příspěvek od honziss »

Hankook W320 Winter i*cept evo 2

Jezdil jste nekdo tyhle zimaky? Jsou pouzitelny?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Zajda »

Měl jsem je na staré A3 v 195/65 R15 a do 20°C držely líp než ty jejich letní Ventus Prime3 :) Přišly mi parádní do naší zimy, na sněhu použitelné ale ne tak suverénně jako nynější Klébery, natož protektory Vraník, ale na asfaltu o ligu lepší než Kléber a o 3 než Vraník :)

//EDIT - pardon, ty mé byly iCept RS2
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Pneu koutek

Příspěvek od M.Z. »

Dávám to na auta, za mě fungujou dobře.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Pneu koutek

Příspěvek od honziss »

Ok, dik, v rozmeru 275/40/18 neni moc na vyber a tyhle stojej polovic nez sottozero a kontiky.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Pneu koutek

Příspěvek od M.Z. »

Já myslím, že zklamaný nebudeš, je to normální funkční zimák.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Kavis »

Dotaz. Kolega resi na Z4 letni. 235/35 R19. Chtel by se vejit do max 3700,- za gumu. Ted dojizdi nejake Hankooky a neni moc spokojeny s gripem, ale nechce zase uplne lepivky, ktere muze za 10kkm vyhodit (vim, protichudny pozadavek, ale asi chapete, co myslim) Nema nekdo zkusenost v podobnem rozmeru a cene, co by mohlo vyhovet pozadavkum?
Odpovědět