Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

opravuji, ty Dunlopy jsou RT2
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

HondaMan píše:
HondaMan píše:Letos mám obuty Dunlop Winter Sport 5 235/50 R18 a vůči loňským Pirelli Scorpion žádný zázrak.
Uvidíme co životnost. Možná letos stihnu ještě jednu sadu :-D
Životnost dobrá, opotřebení minimální. Jen kdybych většinu km nenajezdil jinými auty.

Minulý týden přezuto na Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/50 R18. Zatím se zdá, že budeme kamarádi :-)
Stejné obutí, stejné dojmy, rozměr 225/40 R18.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

proc mate 3 a ne 5?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Pneu koutek

Příspěvek od VS* »

....hádám že když je jezdili už loni tak kupovali dřív než vyšla 5....ta se začala prodávat až nějak loni v létě mám pocit.
Já kupoval nové Goodyear EF1A5 letos a za tu chvíli co je mám tak velká spokojenost...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

aha. ja je obul dnes, za cerstva ale klouzaly hur jak zimni :D
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

mmira píše:proc mate 3 a ne 5?
Mám 5, přehlédl jsem to v textu. Kupované letos v únoru.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

po prvnich 600 km musim rict, ze jsem z GY F1 A5 nadsen a ze mi sedi vyrazne vice nez z PS4. mam je na Cupre a tomu autu vylozene sedi. co bych necekal, je citelne lepsi rizeni.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

mmira píše:po prvnich 600 km musim rict, ze jsem z GY F1 A5 nadsen a ze mi sedi vyrazne vice nez z PS4. mam je na Cupre a tomu autu vylozene sedi. co bych necekal, je citelne lepsi rizeni.
Bezvýhradně potvrzuji, zatím spokojenost :) Ještě jsem ale nejel na pořádném mokru, vždyť vůbec neprší, krajina jako polopoušť :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: Pneu koutek

Příspěvek od ace2 »

mmira píše:po prvnich 600 km musim rict, ze jsem z GY F1 A5 nadsen a ze mi sedi vyrazne vice nez z PS4. mam je na Cupre a tomu autu vylozene sedi. co bych necekal, je citelne lepsi rizeni.
Bezva taky jsem koupil, ale než vyzkouším tak už asi zase bude podzim díky situaci :(
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Vrooom »

Ach jo, tak koukam ze GY F1 SS se v 255/35 nedelaji, chyba, ze je maji v nabidce na eshopech. Tak ted nevim co poridit. Ma nekdo zkusenosti micheliny PSS vs PS4? Jsou PSS vyrazne lepsi? Spis mi jde o tuhost. Pripadne moznost dat dopredu GY F1 SS a dozadu super sporty, ale kombinovani se mi moc nelibi ...
Odpovědět