Stránka 441 z 441

Re: Detektory policejních radarů

Napsal: sob 30 kvě 16:13
od řidičBOB
To je ovšem jejich boj…
Navíc jak které….Já mám STiR+ a nic mi nepípá, když potkám Radago. A je více takových detektorů ;-)
Nevím jak ty, ale já nemám detektor u hlavy. Navíc - relativně silné je docela zavádějící a nicneříkající “hodnota”

Re: Detektory policejních radarů

Napsal: pon 01 čer 10:59
od pavproch
Fíha, tak první (malé a přechodné) rozčarování nad AR.net = než dám brambora2 do jiných rukou nebo do šrotu, chcu z něj (odborně, DIY hrozí rizika) nechat "vyrvat" Ka hlavu, AL senzory a jednotku Protectora I., abych si je nechal jako rezervu dyby se něco v mých zbývajících brmbrmbrm poondilo. Ale kura, neúčtujou si za takovou "jednoduchou" operaci zrovna málo, ale co už.. navíc mi jako stálemu zákazníkovi nabídli slevu, takže vlastně spokojenost. Za tři týdny tam jedu.

Re: Detektory policejních radarů

Napsal: pon 01 čer 14:37
od řidičBOB
😆😆😆😆

Re: Detektory policejních radarů

Napsal: pon 01 čer 14:43
od pavproch
No, zaplaťpanbu, že v bramborovi tu plnou ochranu furt ešče mám, před chvílí sem poskakoval enem tady u nás po dědině (zamyšlený nad tím,co fšechno chcu přitem poskakování uďát) a během ca 2 km napřed lejzr zezadu (já 61 a brzdy) a pak Ka (já 58 a brzdy).... ani v jednom přypadku sem si jich fuckt nefšimnul... :ymhug: