Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Brus »

ja uz si nepamatuju, kolik jsem ti za nej daval, nejak se domluvime
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od HondaMan »

Antiradarníci: kolik se dnes platí za přemontáž AR + ALP2?
Počítal jsem tak 6. Nabídka 15 bez dph mě trochu zaskočila...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Jaká firma?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše:
pavproch píše:Tak brambor2 (teda vlastně chytrá paní v něm) má hlavu Genevo a detekce jsou už zase OK - na příjezdu i 600m, na odjezdu míň. Jen zajímavost - detekce na dálku, zesilující jaxe blížím k zářiči, ale jak přijedu opravdu až k zářiči (do jeho osy vyzařování, na vzdálenost menší než ca 15-20m) tak na sekundu zmlkne a pak zase pokračuje v pípání - s tím sem se ještě nesetkal.
Címdáltím víc mito vadí, že při max přiblížení (do osy) zářiče chytrá paní na chvilku zmlkne a pak zase pokračuje ve řvaní. Já to snad budu reklamovat... než se tak stane, taxe znova ptám: Není tady někdo s pevnou sadou a v ní hlava Genevo ? Dělá to (chvilkové ztichnutí když max signál) taky?
pavproch píše:
pavproch píše:Jinak mě to přerušení poplachu v bezprostřední blízkosti zářiče séře čímdáltímvíc, už sem písnul dotaz do AR.net.
Pochvala pro AR.net - výměna mailů a už sem tam objednán na "poladění" - prý je to možná v SW (mám Protectora I.gen vs hlav Genevo). Uvidíme.
Tomu říkám fakt pech ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

HondaMan píše:Antiradarníci: kolik se dnes platí za přemontáž AR + ALP2?
Počítal jsem tak 6. Nabídka 15 bez dph mě trochu zaskočila...
Tak 6 za demontáž a montáž je trochu naivní, ale 15 bez DPH je už trochu moc. Takových 10 s/bez DPH by bylo odpovídajících ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Taxem byl neska v AR.net "poléčit" (přehrávali SW) Prtectora v bramborovi2 (při plném zásahu Ka zářičem na malou vzdálenost zmkne na sekundu či dvě, jinak detekuje i na stovky metrů, čili OK) a hned po návratu sem to byl otestovat na Ka krabicích v RpR a.... žádná změna, při plném zásahu utichne.

Prý se (zřejmě) nemá rád aktuální model hlavy Genevo s (mým pre-historickým) Protectorem (model 2011). Takže zvažuju esli to předělat na aktuálního Protectora II nebo nějakou dobu (měsíce až rok) s tím žít a počkat si na Protectora III (má být buď koncem t.r. nebo 2022), ktereý bude uživatelsky super-friendly (namontuj a zapoměň), aktualizace atd se v něm budou dělat samy, ne tak jak dneska Pi i PII manuálně přes SD kartu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

U nového produktu bych asi pár měsíců počkal…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše:... aktualizace atd se v něm budou dělat samy, ne tak jak dneska Pi i PII manuálně přes SD kartu.
To znamená SIM, datový tarif a oboustranná komunikace se serverem? Nevystupoval tu kdysi někdo, co mu vadila i teoretická možnost sledování? A tady je to včetně přesné GPS polohy, takže záleží, kdo co preferuje - pohodlí nebo soukromí?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Ty jo, díky za připomenutí, tomi nedošlo, takže Protectora III nechcu a čekat na něj nebudu.

Čili buď to nechám tak jak je (P I s odmlkou) nebo pudu do P II.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

To bude milé, ty aktualizace přes datový tarif. To nefunguje pořádně ani dnes, jelikož se mi pravidelně stává, že když SD aktualizuji na NTB, který má v sobě SIM, tak se cestou něco posere a nefunguje to jak má.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět