Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

Nějaké videíčko pro odlehčení diskuze: červená oktávka ramer 34,01 vs Protector950 (plus slabě je slyšet kontrolní V1)

Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

A pro změnu zase něco z opačné části cenového spektra - jednoduchá pevná sada s velmi dobrou citlivostí, minimem falešných poplachů a s cenou pod 10.000 Kč: http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=1663

m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

AntiRadary.cz píše:A pro změnu zase něco z opačné části cenového spektra - jednoduchá pevná sada s velmi dobrou citlivostí, minimem falešných poplachů a s cenou pod 10.000 Kč
Je pravda, že tahle věc se prodává za brutálně nízkou cenu...... http://antiradary.hyperzbozi.cz/quintezz-xt8000-pro/ Je to skoro neuvěřitelný, že to někdo nabízí pod 5000 Kč bez DPH :-!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Bohužel se už neprodává, mám informace, že se přestala vyrábět a pokud ji někdo ještě má skladem, tak je to na 99% verze s ovládací a indikační jednotkou v zástrčce do zásuvky zapalovače, což je hodně nepraktické. Kromě toho, ten reproduktorek v zástrčce má dost slabou hlasitost, která nejde nijak zesílit.

Obrázek

Teprve s oddělenou indikační a ovládací jednotkou je to použitelná a plnohodnotná pevná sada. Je o dost hlasitější než řešení v zástrčce zapalovače, takže nehrozí, že by řidič výstrahu přeslechl.

Obrázek
Naposledy upravil(a) AntiRadary.cz dne pon 02 črc 19:35, celkem upraveno 1 x.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

To jste se špatně díval, když jste chodil ke svému minulému dodavateli detektorů na návštěvy - už asi 2 roky mu leží tohle zařízení na stole :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

RX65iCZ vs. STiR+ a PČR na Průmyslové:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:... už asi 2 roky mu leží tohle zařízení na stole :D
Tak to já jsem jej měl ještě dříve, ale s tím ovládacím a indikačním modulem integrovaným do zástrčky zapalovače to byl kočkopes, který mě moc neoslovil a tudíž jsem jej dále nezkoumal. Náhodou a z vlastní iniciativy to lednu a únoru testoval kolega a byl překvapen, jak dobře to funguje a jak skvělé to má odfiltrované falešné poplachy. Stěžoval si ale na nepraktické řešení ovládací a indikační jednotky a slabou hlasitost reproduktoru. Svépomocně si vyvedl zvukový výstup na externí reproduktor, ale tím to ještě víc získalo na nepraktičnosti.

Až "objev" externí ovládací jednotky s lepší hlasitosti a možností elegantnějšího umístění v kabině řidiče mě donutil změnit názor na Quintezz XT-8000 Pro, bohužel mezitím se tato verze přestala vyrábět.
Naposledy upravil(a) AntiRadary.cz dne pon 02 črc 19:36, celkem upraveno 1 x.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

Dokonce to má i K 24,100 - tak doufám, že to vyzkoušíte na slovensku proti Multaradar CD


http://www.quintezz.com/en/shop/2860-ra ... t-8000-pro
Can detect the following radar frequencies:
X-Band: 10.50 GHz, 10.525 GHz, 10.6 GHz
K-Band: 24.1 GHz, 24.125 GHz, 24.150 GHz
Ka Narrow & Ka Wide-Band: 34.0 GHz, 34.30 GHz, 34.36 GHz
Ka Wide-Band: 34.70 GHz, 35.50 GHz
Laser
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

to určitě nemá, protože MCD umí detekovat pouze jedno jediné zařízení! Navíc K band na MCD v SK je "jiné" a taky ve Stingeru je to jinak nastavené pro CZ/SK!
...sice mi nejde do hlavy proč by to tak mělo být, když samotný ragamix tady říkal, že v D a A se používají stovky/tisíce kusů radarů MCD...tam asi produkt koupený v CZ/SK nebude fungovat...nebo bude potřeba nějaká podobná anabáze, jako s databází pevných radarů: jedu z CZ do D = musím zajet k dovozci, aby mi do zařízení nahrál databázi Německa, takže až na hranice budu bez CZ databáze. Vrátím se a znovu musím k prodejci, aby mi tam opět nahrál tu CZ databázi...praktické řešení! :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

to je zase pekny priklad prekrucania toho co som napisal. nase anteny su inak nastavene a maju novsi HW a fw ktory zabezpeci lepsiu detekciu Ka ako aj K pasma. ked je nieco nove je to lepsie. predsa ked uz sa robi nieco nove urobi sa to tak aby to fungovalo lepsie v celom pracovnom rozsahu a nie len v casti. ostatne su uz tvoje ucelovo upravne kecy...

pokial ide o quintezz kupte ho normickovy nech ho vyskusa ved tu jazdi. pri tej prilezitosti moze vyskusat aj slavny protector :D
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Odpovědět