Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

x2005 píše:
ragamix píše:takze tiez si dovolim jednu spekulaciu - cele do budi dojem ze si na protectore nejakym sposobom zainteresovany. ani by som sa nedivil keby si mal nieco spolocne s jeho sw castou..
Nepíšu SW pro Protecor, ani nedělám ten HW. Ano, testuji předpordukční vzorky. Ale mě projde rukama téměř vše, co se tady uvažuje o prodeji. Vždyť i Stingery jsem měl tři. Protector950 se mi líbi, má to spoustu zajímavých a uživatelských možností. Ale necpu nikomu, že si to má koupit. Stejně jako jsem dlouho jezdil s STiR/STiR+ a mám z toho taky kopec videí.
ano a zhodou okolnosti na protector len sama chvala a zariadenie uplne bez chyby a u stingeru si naopak do neba vyzdvihoval kazdu drobnost ktora sa ti nepacila, vyrabal videa so spanielkymi titulkami a pisal zosmiesnujuce prispevky... si fakt uplne nezaujaty tester
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

ragamix píše:
x2005 píše:
ragamix píše:takze tiez si dovolim jednu spekulaciu - cele do budi dojem ze si na protectore nejakym sposobom zainteresovany. ani by som sa nedivil keby si mal nieco spolocne s jeho sw castou..
Nepíšu SW pro Protecor, ani nedělám ten HW. Ano, testuji předpordukční vzorky. Ale mě projde rukama téměř vše, co se tady uvažuje o prodeji. Vždyť i Stingery jsem měl tři. Protector950 se mi líbi, má to spoustu zajímavých a uživatelských možností. Ale necpu nikomu, že si to má koupit. Stejně jako jsem dlouho jezdil s STiR/STiR+ a mám z toho taky kopec videí.
ano a zhodou okolnosti na protector len sama chvala a zariadenie uplne bez chyby a u stingeru si naopak do neba vyzdvihoval kazdu drobnost ktora sa ti nepacila, vyrabal videa so spanielkymi titulkami a pisal zosmiesnujuce prispevky... si fakt uplne nezaujaty tester
Video mě to přišlo jako celkem zábavná reakce na náhodou nalezené vlastní video z Bratislavy s španělskými titulky a další opět španělské video ze stacionárem. Ale uznávám, že je to možné zábavné jen pro pár lidí uvnitř komunity a kolemjdoucí ten jemný humor nemusí docenit. Stejně tak jste měli vy 3/4 roku dělat zesměšňující video s Stinger vs BelScort vs Multaradar CD. Neberte to celé tak vážně a zasmějte se u toho chvíli. Vždyť s Multou na SK budete vítězové na trhu a můžete se všem ostatním teď jen chechtat. Konec konců ty máš slovenský trh, Robert český trh, antiradary.cz má levný přenosky z šedýho dovozu. Takže si vlastně ani navzájem nekonkurujete, tak proč taková nevraživost? Chce to klid a trochu nadhledu.
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

x2005 píše:Video mě to přišlo jako celkem zábavná reakce na náhodou nalezené vlastní video z Bratislavy s španělskými titulky a další opět španělské video ze stacionárem. Ale uznávám, že je to možné zábavné jen pro pár lidí uvnitř komunity a kolemjdoucí ten jemný humor nemusí docenit. Stejně tak jste měli vy 3/4 roku dělat zesměšňující video s Stinger vs BelScort vs Multaradar CD. Neberte to celé tak vážně a zasmějte se u toho chvíli. Vždyť s Multou na SK budete vítězové na trhu a můžete se všem ostatním teď jen chechtat. Konec konců ty máš slovenský trh, Robert český trh, antiradary.cz má levný přenosky z šedýho dovozu. Takže si vlastně ani navzájem nekonkurujete, tak proč taková nevraživost? Chce to klid a trochu nadhledu.
s nevrazivostou som ale nezacal ja ale iny ludia a urcite ti nemusim pripominat ktori.. dovtedy bola diskusia kde sa vsetci bavili len o technike. tu nejde len o to jedno video to sam dobre vies. ale nemusis sa bat smiechu aj videi este bude dost len je otazne ako sa bude na tom smiat vasa komunita. neviem kam sa ponahlas konec sveta vraj nakonieco tento rok nebude a ja sa celkom bavim na tej vasej neistote a spekulaciach ludi ktori su na 100% presvedceny o svojej pravde co dookola citam na roznych forach.. este vas v tom asi chvilu necham ;) ja som v klude B-)
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše:...len je otazne ako sa bude na tom smiat vasa komunita... este vas v tom asi chvilu necham ;) ja som v klude B-)
Sic to nepatřilo mě, ale:
MultaradarCD v CZ není homologován a tudíž se zde nepoužívá. Takže nevím čemu by se měla přestat "smiať" naše komunita :ymhug: Zde funguje vše jako doteď. Myslím, že SK ani Roberta moc nezajímá, protože tam je distributorem Belu někdo jiný... Takže reagovat bude muset Bel.

BTW: pořád jste neodpověděl na otázku, proč ta videa nezveřejníte, když je máte...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

no ked vas to tam nezaujima preco o tom tolko pisete? okrem toho vela zakaznikov v cz jazdi na slovensko a tym co poviete? ze smola nic nemame? preco by si mali kupovat nieco co funguje len na polovicu s rizikom nedetekcie na SK ale napr aj v DE a inde ked mozu mat plne funkcne zariadenie? mam to chapat tak ze svojim prispevkom vlastne potvrdzujes ze protector nie je schopny mulratarar cd detekovat? no ale tak ci tak bavili sme sa predsa o slovensku ze ano
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Videa možná nejsou proto protože raganix na prezentaci PSK tvrdil že MR CD nejde detekovat...a teď po nákupu by začal všude ukazovat videa jak antiradary které shodou okolností také prodává to detekují... To by se zákazníkovy asi moc nelíbilo že někdo kdo jim prodává radary tak zároveň i antiradary...
Nevím proč ragamix stále mluví o Protectoru když ho viděl maximálně na obrázku!
Jak na tom budou jeho zákazníci se stingerem po cestě např do chorvatska a databází stacionárních měřičů rychlostí? Bude jim databáze fungovat v CZ a po přejezdu hranic i v ostatních státech?NE!
K radary se využívají několik let v okolních státech a nikdo to neřešil...ale teď se tím všude straší protože mají 20aut v SK-kolik lidí má jen "legální" detektor a žádnou laser ochranu?spousta-a taky žijí-tak jak velké riziko bude 20kusů K radaru oproti cca150kusům laseru v SK?-minimální...a ten laser je mnohem nebezpečnější jelikož měří skrytě a na velké vzdálenosti. Takže těch 20 fabii není problém-jen prodejci stingeru s tím neustále operují protože to je tak maximálně jediná věc co by mohla být na stingeru prozatím lepší-pokud vůbec je lepší!
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

europska databaze je tak posledna vec co stingeru chyba.. okrem toho v AT je to predovsetkym multanova cize aj ked nie je DB tak je detekcia. ale dlho to trvat nebude a bude aj databaza. doteraz sa K proste ignorovalo kedze neexistovalo na neho ziadne dobre a pouzitelne riesenie a hlavne vela ludi cestuje hlavne CZ-SK cize tu to ani nebolo treba riesit. hlavne ze tu mame dalsiu teoriu preco nenisu este vonku :D uz som x-krat pisal ze vsetko bude. stinger je lepsi neboj. K pasmo je jedna z obrovskych vyhod tak sa samozrejme o nej pise. ale zdaleka nie je jedina. funkcnost je lepsia aj na ine radary.

co sa tyka protectoru tak 975 a stir som uz videl takze asi tolko k tomu. zvysok okolo neni tak podstatny ako antena. ale ked fabie nie su problem tak fajn ja sa nehadam. otazka je ako to vysvetlis zakaznikom a preco by vobec chceli nieco co nefunguje naplno v oblasti ktora je najdolezitejsia tj detekcie. je celkom sranda ze drobnosti sa nafukuju ale ked je nejaka vec kde jasne vedie stinger (homologacia, ovladanie, k pasmo a vela dalsich) tak sa to bagatelizuje a vlastne to neni ani dolezite atd. fakt vtipne :))
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Tak sám jistě uznáš že obrovské množství lidí jezdí pouze s pasivem-a co je pro ně větší riziko-20MR nebo 150kusů laseru v SK??
Jinak co myslíš že je na ovládání stingerů lepšího než na ovládání Protectoru? Já si zas myslím pravý opak-že Protector to má řešeno velmi dobře a nelíbí se mě displej stingeru-to už je každého volba co je lepší
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Takže ve stingeru mám při koupi databází celé evropy??? Když to je poslední věc co tomu chybí!?
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

kto ma auto vybavene kompletne co je pre neho vacsie riziko? laser ktory ma vyrieseny alebo radar ktory nema? sam iste uznas ze radar. ja mam skusenost ze ludia ked uz kupuju vybavu tak kompletnu. neviem ci vobec niekedy niekto zobral len detektor bez rusicky. a stale plati preco kupovat nieco co nefunguje plnohodnotne ked je moznost mat vyrieseny aj ramer aj mrcd..
co je lepsie? prehladnost a jednoduchost a nie blaznive stlacianie a drzanie tlacitka. ale je to kazdeho volba ano
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Odpovědět