Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Arkis píše:Tyhlety "Black friday" jsou u nás opravdu dokonalé. Chtělo by to si zjistit, co to vůbec znamená a jaké se tam dávají slevy a ne jen jako stádo ovcí takhle pojmenovat jakoukoliv akci, protože to začalo dělat pár velikánů. Chápu, že na průměrného Čecha to v TV může fungovat, ale to asi není vaše cílová skupina s tímto sortimentem.
Jenže ono je to opravdu Black Friday, a to jenom kvůli tomu, že si jej vymohla ALZA a MALL, a ostatní se přizpůsobili. Zkuste koupit za takové ceny tyto detektory mimo podobné slevové akce, a sotva se Vám to povede. Těch pár stovek rozdílu c cenách neřeším, mám "Garanci nejnižších cen", takže komu vadí rozdíl hodnotě pár desetikorun až stokorun, klidně se na to může odvolat a dostane stejnou, nebo i nižší cenu, anebo může koupit antiradar klidně jinde.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Arkis »

Asi jste mě nepochopil. Věřím, že to je časově omezená i výhodná akce, ale není to black friday. Black friday je 27.11. a trvá ten víkend. Konkurenci jsem zde dal, protože to prodávají levněji a hlavně bez toho, aby to takto hloupě označovali.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Arkis píše:Asi jste mě nepochopil. Věřím, že to je časově omezená i výhodná akce, ale není to black friday. Black friday je 27.11. a trvá ten víkend. Konkurenci jsem zde dal, protože to prodávají levněji a hlavně bez toho, aby to takto hloupě označovali.
To ano, ale ne u nás! Tady to má ALZA a další velcí hráči několikrát do roka a trvá to klidně měsíc, nebo i déle, a jestli to někdo označí jako Black Friday, nebo (před) Vánoční sleva je vcelku jedno, ale je dobré dát zákazníkům vědět, že je to jenom dočasná sleva, aby se pak někdo nedivil, že to za pár týdnu bude za původní ceny, a on si myslel, že došlo k trvalému snížení cen.

PS: Co to je Black Friday, jak probíhá ve světě a co se z něj stalo u nás ví asi každý, kdo se pár let pohybuje v e-commerce.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Díky za připomenutí, že existuje něco jako Genevo One (v mém přypadku S black) - mám skoro dva roky ve skříni (jako rezervu, kdyby chytrá paní v bramborovi2 umřela). Tak mě napadlo to vytáhnout, oprášit a zkusit zaktualizovat ftym firmware. Otázka je ale: jak? Připojit to USB do PC není problém, problém je jak vyřešit v kanclu napájení 12V, když k tomu mám jen nabíjecí kábl do autozapalovače. To USB tomu totiž nedává šťávu/napájení, to sem už zkoušel. Dá se to nějak?

Kuju už předem za nápady/podněty.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od francis »

Kabel z pc tomu dava stavu
Mirek
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Mám k tomu originál USB kabel (byl součást balení) a ať to USB dám do PC nebo do doku, šťávu té krabičce to nedává.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od 970ka »

Jo,přesně,stačí to dát do PC,mám ho také a jinak to neaktualizuji, ono se to rozsvítí a najede až se to dá do auta, jinak ty máš v bramborovi ještě něco lepšího než S Black ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

UPDATE - zítra to napíchnu na napájení/zapalovač v autě, esli ta krabička ešče vůbec "žije" po těch dvou letech ve skříni.

v bramborovi2 i v m4Zlikovi mám Protectora full package.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše:Díky za připomenutí, že existuje něco jako Genevo One (v mém přypadku S black) - mám skoro dva roky ve skříni (jako rezervu, kdyby chytrá paní v bramborovi2 umřela). Tak mě napadlo to vytáhnout, oprášit a zkusit zaktualizovat ftym firmware. Otázka je ale: jak? Připojit to USB do PC není problém, problém je jak vyřešit v kanclu napájení 12V, když k tomu mám jen nabíjecí kábl do autozapalovače. To USB tomu totiž nedává šťávu/napájení, to sem už zkoušel. Dá se to nějak?

Kuju už předem za nápady/podněty.
Genevo se při aktualizaci k napájení 12V nepřipojují, stačí jim jenom přes USB kabel připojit k PC, ale Updater musí být nejnovější, jelikož staré verze již nefungují. Nejdříve je nutno stáhnou nový Genevo Updater a až pak připojit detektor. Genevo One S - Black Edition měl ale aktualizaci předplacenou jenom na jeden rok, takže pokud byla při prodeji aktivována a nebyla dokoupená doživotní, tak jej bez zakoupení nového předplatného nebude možné aktualizovat.

Tady je odkaz na aktuální Updater a návod na aktualizaci: https://www.genevo.com/cz/aktualizace-p ... O_PORTABLE
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od HondaMan »

Výhledově budu mít k dispozici Genevo PRO S + ALP2, kupováno 12/2018 za 60tKč.

Jakou to může mít teď hodnotu? Nějaký zájemce?
2.9T RWD
Odpovědět