Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: čtv 21 pro 16:08 Po 1.máje sem už nejel strašně dlouho, nepamatuju se ale, že bych tam někdy měl (falešný) Ka poplach.
Před chvílí sem byl (bramborem2) v RpR, zpoměl sem si, taxem 1. máje projel celou tam i zpět a nic.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše: čtv 21 pro 15:17
pavproch píše: pát 15 pro 11:17 Skleroza - už tři dny yezdim svou starou Oftákou, ale na Genevo OneS black (které mám v šupleti právě přesně pro tyto "mimořádné" situace) sem si vzpoměl až fčíl = už je tam. Uffff.
I nadále yezdim Oftákou s OneS - (spíše jen zvědavostní) otázka na znalejší: Paní na mě mluví English (nežebymito vadilo), dá se to nějak přepnout na češtinu ?
Genevo má v menu přepínání jazyků - angličtina/němčina/čeština, takže stačí jenom přepnout.

Já také teď jezdím na VW Tiquan "bez výbavy" a cítím se jak v nahý v trní! 8-x
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Mám ve všech svých autech Protector (I. gen) = musím čas od času vyndat SD kartu a provést na ní aktualizaci. Fčíl sem (nějakým omylem) zabrousil na jejich web (AR.net) a tam už nabízejí Protector II. gen (jako obrovskou výhodu vidím online aktualizace = člověk NATO nemusí myslet). Co myslíte, má smysl uvažovat o upgrade na tu II. gen?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

Moc mi to nedoporučovali, za tu fičuru chcou snad 7000,- poplatek ročně
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Dík, o tom (poplatek) sem nevěděl.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše: pát 29 pro 16:20 Mám ve všech svých autech Protector (I. gen) = musím čas od času vyndat SD kartu a provést na ní aktualizaci. Fčíl sem (nějakým omylem) zabrousil na jejich web (AR.net) a tam už nabízejí Protector II. gen (jako obrovskou výhodu vidím online aktualizace = člověk NATO nemusí myslet). Co myslíte, má smysl uvažovat o upgrade na tu II. gen?
A nebyl náhodou někdo kdysi zuřivý odpůrce veškerého on-line sledování? ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od rutak11 »

Neměří se někde u Troubska/Popůvek/okolí?
Včera mi tam dvakrát pípal na D1 KA radar, jak ráno v 8h, tak navečer, oboje plus mínus ve stejném místě a oboje relativně na poslední chvíli.
Nejdřív jsem myslel, že auto v protisměru, ale dvakrát po sobě mi to přijde nepravděpodobné..?
Uživatelský avatar
GENEVO Guru
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04 led 15:28

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od GENEVO Guru »

Dobrý den, jen bych se rád vyjádřil k poplatkům a online ,,sledování.. u nového Protectoru LIVE. Můžu potvrdit, že poplatky zde jsou, ale po nákupu má uživatel určitou dobu zdarma a potom se sám rozhodne jaký tarif si vybere. Systém může fungovat i bez placení měsíčních poplatků, poté funguje podobně jako starší 960, neboli offline. Zákazník si také může zažádat o vypnutí online služeb a opětovné zapnutí, například pokud vůz nebude po delší dobu používat. Co se týče online sledování, tak systém dokáže zaznamenávat jízdy, které se dají doložit, například finančnímu úřadu, v případě potřeby. Tuto funkci si zákazník může samozřejmě také deaktivovat a tak i veškeré online funkce a připojení - jednonoduchým stisknutím tlačítka. Poté je systém naprosto v offline režimu.
Oficiální zástupce značky GENEVO.
www.GENEVO.com
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

ARnet už tady dlouho nebyl :-)
Od prodejce bych ale očekával, že se zaloguje pod svým jménem a neschovává se za značku, když už si dělá reklamičku :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GENEVO Guru
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04 led 15:28

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od GENEVO Guru »

Dobrý den, jmenuji se Kamil Škamrala, pokud budete chtít můžete si kontakt na mne dohledat na našich stránkách nebo Vám ho milerád zašlu. Nejde nám ani tak o ,,reklamičku,, ale spíše o uvedení věcí na pravou míru.
Oficiální zástupce značky GENEVO.
www.GENEVO.com
Odpovědět