Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

S Black
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 216
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od delphin »

V Superbu 3 Fl asi ale bude funkční pořád jen pevná zástavba, že? Nebo v něm někdo úspěšně otestoval nějaký přenosný detektor přes výřez v pokovení?
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

a každý superb má pokovené sklo? To bych se divil.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

delphin píše:V Superbu 3 Fl asi ale bude funkční pořád jen pevná zástavba, že? Nebo v něm někdo úspěšně otestoval nějaký přenosný detektor přes výřez v pokovení?
jasně - yng. Gňyp! Ten to testoval ještě v kutlochu na kolejích, s hodinami a svědky! A má plnou schránku tisíců děkovných dopisů :-)
BTW: já to v Passatu mám ve výřezu u zrcátka. Jako funkční to je, ale že bych se na to chtěl spoléhat, to nemohu s klidem říci ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od budik »

Předseda píše:a každý superb má pokovené sklo? To bych se divil.
Každý ne, už jsem tu jednou psal, že např. L&K pro SK trh nemá vyhřívané ani pokovené sklo.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

delphin píše:V Superbu 3 Fl asi ale bude funkční pořád jen pevná zástavba, že? Nebo v něm někdo úspěšně otestoval nějaký přenosný detektor přes výřez v pokovení?
Tak kupodivu u Superbu lze přenosné Genevo staršího typu, tj. kromě MAXe, celkem dobře použít, na rozdíl od Passatu, do kterého se mi ho napasovat nepovedlo. Nejlepší je se ale přesvědčit osobně, s pomocí imitátoru je hned jasné, jestli to u daného auta bude fungovat anebo nebude. ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Musím říct, že je docela ostuda, že v dnešní dtb od ar.net je pořád úsekové měření na D5 (km 2–>0 a 0–>2), které tam nemělo být už v dtb z 1.9.2021 :-(
Asi toho mají moc.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Nevíte náhodou někdo, jestli aktuálně funguje pevný Ramer na Písečné v Chomutově?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Brus »

řidičBOB píše: pon 04 říj 19:20 Musím říct, že je docela ostuda, že v dnešní dtb od ar.net je pořád úsekové měření na D5 (km 2–>0 a 0–>2), které tam nemělo být už v dtb z 1.9.2021 :-(
Asi toho mají moc.
u nás na můj a známého podnět zareagovali rychle s něčím podobným. Pouze jedna zkušenost - nezevšeobecňuju
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já taky nee. Byl to jenom povstesk, bo tam jezdím každý den a zbytečně to otravuje
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět