Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Všechno je propojitelné se Stinger VIP/Card HD do jednoho zařízení a to jak originální rušičky od Stingeru typu Freedom a Fiber, tak i Laser Interceptor a momentálně probíhají finální testy u AL Priority. Stinger VIP a Stinger Card jsou tak asi jediné systémy na současném trhu, které lze propojit prakticky se všemi antilaserovými systémy nabízenými na českém trhu.

U Stinger Card se navíc zvažuje o doplnění hlasového výstupu, podle toho, jaký bude předběžný zájem a u Stinger VIP bude nenápadná ovládací ploška Strip, pokud by někdo preferovat zjednodušené ovládání a jenom hlasový výstup ala Protector.

Obrázek
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to je fajn zpráva - do nového auta silně uvažuji, že půjde VIP + Fiber laser.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

AntiRadary.cz píše: Stinger VIP bude nenápadná ovládací ploška Strip
To je něco na styl "touchpadu" nebo je to jen tak velké tlačítko?

Edit: teď na to tak koukám na YT a ono se to v zahraničí už prodává od 2017...

Docela problém si myslím že v CZ na stránkách o tom prakticky nic není (celkově o novinkách od tohohle výrobce)...nechtělo by to udělat tomu pořádné webovky?
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ani jedno, ani druhé, prostě kontaktní ovládací ploška s 3 zónami. A od roku 2017 to funguje jenom na Freedom Laser, resp. nyní Fiber Laser, na Stinger VIP to ještě není v oficiálním prodeji ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

tak jsem koukal, že na webovkách ani zmínka o news...což je docela škoda.
Já právě od jednoho uživatele slyšel, že ten Fiber funguje velmi dobře. A s faktem, že minimálně v A přituhuje (a co jsem slyšel od lidí, co je to tam stálo nemalé mince, tak v tom frčí fest), je to asi jediná alternativa opravdu nedohledatelného AL.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Už jsem dohledal jinde....
[attachment=0]IMG_20190310_195532-compressor.png[/attachment]


Jak jsem psal....chtělo by to pořádně webovky tomu udělat kde by o tom bylo více info a hlavně aktuální....protože v současné době o tom není nikde nic.
Přílohy
IMG_20190310_195532-compressor.png
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

VS* píše:Už jsem dohledal jinde....
Ano, ovšem to není Stinger VIP, ale Stinger Freedom Laser ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

řidičBOB píše:Tak to je fajn zpráva - do nového auta silně uvažuji, že půjde VIP + Fiber laser.
Co to? :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

To víš - nevoní mi korejská hlava za cenu Beltronicsu a to ne jenom z hlediska ceny. A dovozce/prodejce také není v mých oblíbených :-)
Takže bych mohl přemontovat ještě své staré, ale pořád dobré zařízení nebo se poohlédnout po něčem novém.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Tak dnes jsem se kvůli zdokonalení detekce IR přisvícení Camei konečně dokopal k testu samostatného Stinger Fiber Laseru (se Stripem), jelikož u připojení k VIP/Card logování není k dispozici a musím říct, že podobné ovládání je velice elegantní, nenápadné a přitom hodně variabilní. Až bude funkční i pro VIP, tak to bude hodně zajímavá alternativa k původnímu displeji.

A na zpáteční cestě po dlouhé době Ramer na Průmyslové, klasicky za viaduktem, a 1. detekce ještě na mostě nad Jižní spojkou, trvalá pak od křižovatky s Rabakovskou. Po směru pak detekce skoro po Plukovníká Mráze. Již delší dobu a několik SW citlivost netestuji, je i tak více než dostatečná, tak jsem byl překvapen a o jaký kus se to zase zvýšilo ...

PS: Teď jsem se zarazil nad fotkami Stripu tady na fóru, že na jedné je to jenom lesklý nenápadný plast, na další jsou tam i popisky ... Naštěstí jej mám náhodou u sebe a je to jenom potisk na ochranné krycí fólii, která by se po instalaci měla (ale nemusí) sloupnout.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět