Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Prenosku urcite ne...ak tak urcite pevnu sadu
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Od konce roku 2017 je ALP propojitelný i s Genevo Pro, sám to tak právě mám.
:ar!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Spectral: Tak ono hodně záleží i od způsobu montáže a šikovnosti montážní dílny. Sám mám na autě Stinger VIP od roku 2012, po roce chtěl Stinger vyměnit testovací anténu za novou sériovou a celou dobu až do dneška žádný problém. Mám dealery, co montují Stingery přes 5 let a z desítek sad jsem řešil doslova 3-5 ks, které v tom často byly nevinně (poškození antény při opakovaném sundávání nárazníků, "uvaření" při několikadenním "testování" přes prodloužený víkend, kdy jsem zapomněl vypnout napájení a pod.). Ovšem mám také dealera, který reklamuje snad každou 3. nebo 4. sadu a podobné zkušenosti s nim mají i prodejci jiných značek. Náhoda? Smůla?

Snowman000: ALP se dá použít samostatně nebo jako komplet s Protectorem, Genevo Pro a za pár týdnů i se Stingerem. Další možností je k ALP připojit V1 nebo radarovou hlavu od Beltronicsu a snad i od Geneva, ale je to pak bez databáze stacionárních měřičů rychlosti. Pokud je určujícím parametrem cena, tak mohu nabídnout Stinger Card se servisní SA anténou (bez detekce MRCD) a zárukou 6 (anténa) a 12 (zbytek) měsíců za 20.000 Kč bez DPH a k tomu předváděcí Laser Interceptor Dual + StingLI Interface za 15.000 Kč (15 měsíců) nebo již zmíněný předváděcí ALP Dual + StingALP Interface za cca 23.000 Kč (18 měsíců). Různých možností je hromada, ale tahle kombinace je asi nejlevnější, pokud ovšem neuvažujeme o přenosných detektorech.

Edit: Bratislava? Tak detektor bez MRCD asi raději ne, takže spíše nějakou předváděčku Stingeru s MPHD za ještě trochu lepší cenu...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Laser Interceptor nebrat :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od nota »

řidičBOB píše:Laser Interceptor nebrat :-(
Proč? Kvůli velikosti? Vozil jsem ho šest let, nespočet úspěchů v CZ i AT, 100% úspěšnost. Ve svém autě mám alp predek i zadek a do víkendovky jsem dal zase LI, protože m vždycky fungoval.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Antiradary: Diky moc za zhrnutie...vidim ze Multa tu cenu bohuzial slusne navysuje :(
Tym sa bohuzial dostavame nad pre mna zatial unosnu ciastku. DPH si ja odpisat zatial neviem, co je tiez trochu problem.
Uvidime ked sa trochu precisti vozovy park, potom by mohlo byt z coho cerpat.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Jednak je větší a jednak hůř ruší.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

nota píše:
řidičBOB píše:Laser Interceptor nebrat :-(
Proč? Kvůli velikosti? Vozil jsem ho šest let, nespočet úspěchů v CZ i AT, 100% úspěšnost. Ve svém autě mám alp predek i zadek a do víkendovky jsem dal zase LI, protože m vždycky fungoval.
Přesně tak, v nabídce mám jak ALP, tak i LI, prodává se jak jeden, tak i druhý a zatím jsem neměl případ, že by někdo litoval nákupu LI nebo by jej změřili v situaci, kdy by to ALP zachránil. Znám firmy, co montují jenom ALP nebo LI a žádná z nich se nepotýká s nespokojenými zákazníky kvůli nedostatečné rušičce. Sám jsem měl na na autě asi 4 roky AL G9 RX, nyní mám LI a Stinger Laser a nikdy jsem neměl žádný problém.

LI je sice větší a méně účinný, ale také stojí skoro 2x méně a u skryté montáže je +- jedno, jak velké čidlo je. Občas je naopak výhodou menší hloubka LI, hlavně u zadní montáže.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od martinecko »

Snowman000 píše:Antiradary: Diky moc za zhrnutie...vidim ze Multa tu cenu bohuzial slusne navysuje :(
Tym sa bohuzial dostavame nad pre mna zatial unosnu ciastku. DPH si ja odpisat zatial neviem, co je tiez trochu problem.
Uvidime ked sa trochu precisti vozovy park, potom by mohlo byt z coho cerpat.
U nas by som najprv isiel do ALP a potom do nejakej slusnej pevnej sady. Ked som si naposledy vytiahol cisla zo svojich "asistentov" tak na jednu detekciu radaru to bolo 4,3 laserovych merani.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

No ja tez ked si poratam, ze kolko pokut som chytil z laseru (a ze dnes som to mal extra tesne 3 auta predomnou to schytala modra Octa od A4 Avant na vjazde do BA...)

Toto mi prisla ako celkom zaujimava zostava:
http://www.antiradar.eu/antilaser-prior ... nnect.html
Jedine co tam teda chyba je GPS (ktore na SVK moc neuzijem), chapem to spravne?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět