Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Ano, tak to dělám taky. Ale když x2005 mluvil o podpětí, tak jsem uvažoval nad způsobem, jak aktualizaci spustit později, poté co se s jistotou stabilizuje palubní napětí.
:ar!
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Já s aktualizací GPRO teda taky nikdy neměl problém...na flashdisku vždy jen aktualizační soubory....vždy s displejem....bez se G automaticky vypne, tak nějak nechápu jak to bez displeje aktualizuješ

Pokud to chceš spustit později tak detektor vypnout tlačítkem a pak prostě zapnout
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

VS*: Ne, to je nepochopení. Aktualizuju tak, jak popisoval Bob, tj. v autě s vypnutým zapalováním a s nasazeným displejem zasunu flashku a následně zapnu zapalování. Aktualizace proběhne (většinou, teď o víkendu ani za boha). Ta úvaha s pozdějším nasazením displeje se týkala jen alternativního postupu, který jsem nikdy nevyzkoušel (a jehož účelem mělo být jen to, aby se Genevo a s ním aktualizace spustily až nějakou dobu po nastartování a ustálení napětí).
P.S. Kterým tlačítkem se dá Genevo Pro vypnout/zapnout? Já to umím jen sundáním/nasazením displeje.
:ar!
iv0
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: pát 01 led 17:21

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od iv0 »

Jen aby dotaz nezapadl...
iv0 píše:Koukám, že zde byla kdysi možnost zakoupení Genevo antiradarů se slevou 15%, to ještě platí? A jak a kde tu slevu mohu případně uplatnit? Díky.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Ynženýr, který si tady z toho udělal e-shop je asi v Rusku...ale on se jistě ozve ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

G Pro myslím ani nemá.....
Osobně bych kontaktoval výhradní zastoupení značky.... :-$
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
iv0
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: pát 01 led 17:21

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od iv0 »

Aha, já myslel, že to je akce Autofora, musíme se naučit lépe číst...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od mmira »

slevu jde stale uplatnit na antiradary.net, pri objednavce je treba se na autoforum.cz odkazat
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

iv0 píše:Koukám, že zde byla kdysi možnost zakoupení Genevo antiradarů se slevou 15%, to ještě platí? A jak a kde tu slevu mohu případně uplatnit? Díky.
Ano, ta možnost platí trvale na všechny modely v nabídce, kromě příslušenství, kde je 10% a akčních cen, kde je individuální. Stačí napsat SZ nebo na email, popřípadě zavolat. V nabídce mám prakticky VŠECHNY modely antiradarů a antilaserů, které se na našem trhu vyskytují a které u nás fingují, t.j. Genevo, včetně vestavěných GPS a Pro, Protector, Stinger, AntiLaser, Laser Interceptor, Freedom Laser a Fiber Laser.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Když jsme u těch fiber AL... Je to propojitelné s VIP tak, aby to bylo jedno zařízení (ala Protector)?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět