Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Nebude to šlapat korektně v CZ... Proto se při aktualizaci ALP dává SN ŘJ aby se tam dal nahrát jen SW pro region kde se to koupilo.... jednotliví prodejci si tak chrání své regiony aby se to právě do CZ(a jinde) netahalo právě ze zahraničí....
Např US LTI má 100pps ale EU verze má 125pps kvůli přepočtu míle/kilometry
TruCam má v US pevný PPS v EU má VPR atd atd...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

VS: To bych tak jistě netvrdil, LIDARy jsou mnohem "internacionálnější" než radary, takže kvalitní antilaser musí rušit prakticky všechno.

Už si to nepamatuji úplně přesně, ale když jsem kupoval LTI, tak vím, že sehnat "naše" 125pps s km/hod. bylo prakticky nereálné, jelikož 125 pps se používaly v USA a měřily v mph a tam kde se měřilo v km/hod., zase byly LTI s 100pps. Jedinou výjimkou byla snad Austrálie nebo Izrael (bez záruky), kde byly LTI s 125pps a měřily v km/hod., ovšem jenom málokdy se vyskytly na sekundárním trhu a byly drahé, nemluvě o "českých" LTI. Přesto testování montáží fungovalo stejně dobře jak s 100pps, tak i se 125pps a většinou to ani nikdo neřešil.

U TS a TS VPR je situace podobná, kupoval jsem svůj TS za USA jako stabil a až na základě identifikace Stinger Laserem a následném otestování pps jsem zjistil, že je to VPR. Další kolega má také TS z USA a je to jak VPR, tak i měří v km/hod.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Dříve u G9 to bylo jedno a umělo to rušit prakticky vše... Ale prodejci si zařídili regionalitu SW aby si ochránili trhy...
Už jsem ALP z US viděl a i to proměřoval...
V US se právě kvůli jinému přepočtu používali a používají 100pps....
125 se kupovalo z Austrálie nebo někde z EU....v US nebyli...
U TruCamů/TruSpeedů bylo pevné pps ze začátku výroby....co vím tak pak se VPR dělalo u všech TC/TS v nějaké "vylepšené" druhé verzi...teda aspoň nějak tak jsem to viděl na US fórech kde se to řešilo.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Tvrzení, že testování 100pps a 125pps funguje stejně dobře prostě není pravda. Každý, kdo to kdy držel v ruce a není prolhaný prodejce, který používá lež jako obchodní praktiku, ten rozdíl pozná.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

VS: LTI 100 pps určitě nebyly z USA, když měřily v km/hod. Možná byly z Austrálie, kde se také používá metrický systém: http://www.uamk.cz/informace/mezinarodn ... r%C3%A1lie . Vím, že to bylo celkem dilema, jelikož za normální peníze šlo koupit jenom LTI 100 pps s km/hod. nebo LTI 125 pps s mph, ale ne LTI 125 pps s km/hod.

AL G9 rušila jak LTI 100 pps, tak i LTI 125 pps, u ALP jsem to již nezkoumal, ale není problém to zjistiť u kolegů, kteří dosud používají LTI 100 pps při testování montáží ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Vždyť jsem to psal....G9 byla univerzální (do US se moc ani neprodávala)
ALP je ale jiná.... největší problém bude s FP a jiným nastavením i nějaká ta chybová hláška se objeví.
Ale tak každý svého štěstí strůjce... když chtěl ušetřit (zas tak levné to v US není) tak ať si pak problémy řeší sám.
Já taky kupoval LTI z Austrálie kvůli 125pps
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Není nic jednoduššího, než to testnout ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Rozdíl mezi regiony a lasery je vidět hned i když se na webu nastavení dá Evropa a Severní Amerika...
Např Camea tam není vůbec...
FP pozná až časem při ježdění...a jsem si jistý že jich bude dost....jak jsem už psal, vím o člověku co to měl...dal to pryč.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

VS* píše:ALP je ale jiná.... největší problém bude s FP a jiným nastavením i nějaká ta chybová hláška se objeví.
Ale tak každý svého štěstí strůjce...
Kdyby tohle napsal prodejce, tak to celkem chápu, ale že prostý uživatel takhle brojí proti individuálnímu dovozu, je celkem k zamyšlení. Ten m4lcolmův výrok, co mám v podpisu, má něco do sebe ...

Zajímavé je, že stejní lidé kdysi zpochybňovali Stinger sady s anténámi ručně laděnými na 34.00 GHz, tvrdili že je to lež, že by se to výrobci nevyplatilo, byť se o tom jeden z nich přesvědčil i osobně, když mu po nahrání nesprávného FW přestala fungovat frekvence 34.00 GHz a honem všem radili, kde v zahraničí si mohou Stinger pořídit levněji. :ymsick:
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Mě je úplně jedno kde si to kdo koupí....jen mu píšu realitu, že to prostě nebude OK a EU firmware do toho nijak nedostane.
Když už si to koupil, ať to zkusí, nic jiného mu stejně nezbývá...
Když už to nechtel kupovat v CZ tak to mohl koupit někde v EU, v US to o moc levnější není, stačí se podívat na US shopy.

Uvědomujete si ten obrovský rozdíl že u Stingeru se jednalo o jednotky kusů a spoustu práce....
U ALP to jsou tisíce kusů a naprosto jednoduché SW rozdělení regionů které si asi vyžádali prodejci kvůli rozdělení regionů.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Odpovědět