Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Sem to s dovolením přešiboval :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Spectral píše:Já jsem popravdě hodně nesvůj z detekcí mého Genevo Pro S. Na odjezdu je to katastrofa, sotva střední poplach více méně až v okamžiku průjezdu měřícím paprskem.
Vyměnit za něco s podobnými detekcemi: :D

m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, dobrá rada! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Tak u antiradary.net si u mě výrazně spravili reputaci, protože po zmínce o mé nespokojenosti s detekcí mě pozvali na kontrolu, při které zjistili odcházející anténu. Dostal jsem novou, pohráli si s montáží tak, aby byla citlivost maximální, a ještě mi přehodili displej Geneva na nové místo, které jsem si určil (a kam jsem to měl nechat dát hned kdysi na začátku). Kromě toho jsou tam noví lidé (montér i prodejce) a přístup profesionální a velmi prozákaznický. Dýchly na mě časy, kdy sídlili ještě Na Sekyrce. Doufám, že jim to vydrží :-bd
Jinak změnu ve funkčnosti jsem pocítil velmi rychle; ještě jsem sice nebyl přímo měřen, ale už jsem za ty dva dny zachytil dvě detekce, kdy měl Superb odchyceného piráta o kus dál mimo dálnici (to dřív vůbec nebylo, sotva to detekovalo, když jsem projížděl přímo kolem bradavice). Asi jsem se prostě měl ozvat a reklamovat to dřív. Naštěstí se mi to nevymstilo...
:ar!
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

mě asi odchází čidlo AL protože co chvilku začne pískat bez příčiny. Nesetkal jste se s tím někdo už?
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Jj, takhle se se to projevovalo u RX....
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

jj to mám. Takže čidlo ko? Jako začalo to někdy na pozdim min rok, kdy mi sundali v servisu masku. Tak nevím zda to může mít souvislost. Ale teda pokud je čidlo ko, tak nový. Dá se použít čidlo z Priority?
prying
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 07 črc 20:43

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od prying »

Spectral píše:Tak u antiradary.net si u mě výrazně spravili reputaci, protože po zmínce o mé nespokojenosti s detekcí mě pozvali na kontrolu, při které zjistili odcházející anténu. Dostal jsem novou, pohráli si s montáží tak, aby byla citlivost maximální, a ještě mi přehodili displej Geneva na nové místo, které jsem si určil (a kam jsem to měl nechat dát hned kdysi na začátku). Kromě toho jsou tam noví lidé (montér i prodejce) a přístup profesionální a velmi prozákaznický. Dýchly na mě časy, kdy sídlili ještě Na Sekyrce. Doufám, že jim to vydrží :-bd
Jinak změnu ve funkčnosti jsem pocítil velmi rychle; ještě jsem sice nebyl přímo měřen, ale už jsem za ty dva dny zachytil dvě detekce, kdy měl Superb odchyceného piráta o kus dál mimo dálnici (to dřív vůbec nebylo, sotva to detekovalo, když jsem projížděl přímo kolem bradavice). Asi jsem se prostě měl ozvat a reklamovat to dřív. Naštěstí se mi to nevymstilo...
Super informace. Taky se k nim chystám, protože mi pravděpodobně odchází modul GPS.
tesi05
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26 bře 17:02

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od tesi05 »

Nevíte někdo něco víc o Genevo PRO II? Budou tam nějaká další vylepšení kromě nového displeje? Např. lepší anténa, řídící jednotka apod.? Má smysl čekat na novou verzi, nebo to bude srovnatelné se současnou? Díky moc.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

tesi05 píše:Nevíte někdo něco víc o Genevo PRO II? Budou tam nějaká další vylepšení kromě nového displeje?
Displej u antiradaru? x_x

Není to to šílenost? Vždyť detektor musí být zásadně ovládán jenom tlačítkem! Sodoma Gomora! Snad Genevo Pro III nebude mít i dotykový displej ala Stinger! =))

Jinak něco přímo k dotazu: https://www.genevo.com/uploads/manuals/ ... 09_web.pdf
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět