Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 295
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Detektory policejních radarů

Příspěvek od mafel »

Ahoj všichni.
Nikde jsem tu nenašel žádné téma o detektorech policejních radarů (pouze o nich, protože rušičky jsou nelegální). Co kdybychom si o nich povídali. Je na tomto poli něco nového?
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Beny9700 »

Také bych se připojil. Neřešit válku mezi prodejci. Zdržet se komentářů kvality levných či drahých AR. Uvádět jen fakta z vlastních zkušeností.
Navrhuji naásledující schéma odpovědí (s čím nemám zkušenosti vynechám):
1. přesný typ antiradaru (AR), kde zakoupen
2. cena
3. falešné poplachy AR (kolem benzínek apod.)
4. kvalita detekce (vzdálenost kdy reagoval AR) K pásma a zda to bylo měřeno proti jedoucímu autu (zepředu), nebo za odjíždějícím autem (zezadu)
5. kvalita detekce (vzdálenost kdy zachyceno) Ka pásma a zda to bylo měřeno proti jedoucímu autu (zepředu), nebo za odjíždějícím autem (zezadu)
6. kvalita detekce (vzdálenost kdy zachyceno) laseru a zda to bylo měřeno proti jedoucímu autu (zepředu), nebo za odjíždějícím autem (zezadu)
7. jak policisté reagují, když AR vidí při běžné kontrole
8. úspěšné zachycení AR - neplacena pokuta
9. neúspěšné zachycení AR - placena pokuta
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Beny9700 »

Příklad odpovědí, které mají podle mne nějakou vypovídající hodnotu:
1. výrobce ELETECH Universal, http://www.prodejce...
2. 3000 Kč
3. kolem benzínky na dálnici 2 pípne a pak ticho
4. K pásmo 500m zepředu, 150m zezadu
5. Ka pásmo 400m, 100m
6. laser nemám zkušenost
7. pokuta za překážku ve výhledu
8. 4x mě zachránil
9. 1x pokuta, 62 km/h ve vesnici a bylo to za 1000 Kč a 1 bod
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

1. STiR CZ, 2011, součást předprodejní přípravy u prodejce (CarTec, prý je to od antiradary.net)
2. cca 35k
3. za rok provozu v pásmu Ka ani jeden (nepočítám-li stacionární zdroje rušení v okolí UH - Ramet), Laser - mnohokráte - odraz od sluníčka+ semtam falešný Laser poplach rušením v drátech při klaksonu (prý vada montáže)
4. K band vypnutý
5. Ka band: zepředu 300 až 600m podle podmínek, zezadu 100-300m
6. cca 400m (za ten rok jsem měl jedinkrát tu čest s laserem)
7. asi 3x spot check: prozatím žádná reakce (nevím, ale jestli si benga všimly)
8. 50x ? - nepočítám to...
9. prozatím nula
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Beny9700 »

pavproch píše:1. STiR CZ, 2011, součást předprodejní přípravy u prodejce (CarTec, prý je to od antiradary.net)
2. cca 35k
3. za rok provozu v pásmu Ka ani jeden (nepočítám-li stacionární zdroje rušení v okolí UH - Ramet), Laser - mnohokráte - odraz od sluníčka+ semtam falešný Laser poplach rušením v drátech při klaksonu (prý vada montáže)
4. K band vypnutý
5. Ka band: zepředu 300 až 600m podle podmínek, zezadu 100-300m
6. cca 400m (za ten rok jsem měl jedinkrát tu čest s laserem)
7. asi 3x spot check: prozatím žádná reakce (nevím, ale jestli si benga všimly)
8. 50x ? - nepočítám to...
9. prozatím nula
Díky, jasný a k věci :)
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Beny9700 »

AntiRadary.cz píše:
mafel píše:Ahoj všichni.
Nikde jsem tu nenašel žádné téma o detektorech policejních radarů (pouze o nich, protože rušičky jsou nelegální).
Podobné téma tady existuje již od 16.02.2011, kdy jsem jej založil: http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=12. Vy o něm ale přece víte, jelikož jste tam celou dobu aktivně přispíval.
Nic proti, ale tam je to blokovaný kvůli dohadům ne?
Tohle mi připadá přehledný, pokud lidi budou dodržovat schéma a zbytečně se nedohadovat.
Pokud se to povede, vznikne přehled AR s jejich úspěšností a pak si člověk může udělat obrázek
před koupí.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

u bodu 1 by som doplnil modelovy rok a/alebo sw vybavenie
u bodov 3,4,5 by som este doplnil (ak je znamy) typ radaru/laseru
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Beny9700: Lepší by bylo vyřešit ty dohady a pokračovat ve starém vlákně. Taková anketa je příliš úzce zaměřena, hodně lidí antiradar zatím nemá, jenom o něm začíná uvažovat a jejich dotazy celé vlákno postupně rozmělní. Takhle striktně formulováno by to mělo smysl jako dodatkové vlákno k hlavnímu vláknu o antiradarech a mohlo by se pak jmenovat "Vlastní zkušenosti s detektory policejních radarů".
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Beny9700 »

AntiRadary.cz píše:Beny9700: Lepší by bylo vyřešit ty dohady a pokračovat ve starém vlákně. Taková anketa je příliš úzce zaměřena, hodně lidí antiradar zatím nemá, jenom o něm začíná uvažovat a jejich dotazy celé vlákno postupně rozmělní. Takhle striktně formulováno by to mělo smysl jako dodatkové vlákno k hlavnímu vláknu o antiradarech a mohlo by se pak jmenovat "Vlastní zkušenosti s detektory policejních radarů".
Úzké zaměření je úmyslem, aby se zde objevila jen fakta.
Prosím pouze o odpovědi k tématu podle schématu. Pomůžeme ostatním

Díky :ymapplause:

Souhlasím s návrhem ragamixe, upřesňujte odpovědi:
u bodu 1 by som doplnil modelovy rok a/alebo sw vybavenie
u bodov 3,4,5 by som este doplnil (ak je znamy) typ radaru/laseru
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Beny9700: OK, tak přidám zkušenosti s detektorem, který mám v autě a se kterým nejvíce jezdím:

1. Beltronics 975e EURO r.v. 2008
2. běžná koncová cena 24.800 Kč, nyní 17.800 Kč.
3. po Praze v Ka pásmu celkem dost, hlavně v centru, ale vždy na stálých místech, takže je už znám, laserové čidlo mám schválně jako detekci IR přisvícení u úsekového měření, kde funguje velice dobře, ale zase pak reaguje i na "zvýhodňovače" MHD, což je už méně příjemné. Mimo Prahu minimum falešných poplachů.
4. detekce v K band: K vypnuto, po Praze se se zapnutým K band jezdit nedá, to je pak jeden velký a skoro permanentní poplach.
5. detekce v Ka band: zepředu několik stovek metrů, klidně i 500 - 700 m, po směru jízdu podstatně méně, cca 100 - 200 m.
6. detekce v Laser band: na LIDAR používám jiný způsob detekce i ochrany
7. montáž je tak šikovná, že při běžné kontrole jej nelze odhalit.
9. od roku 1991, kdy jsem podobné věci začal používat, jsem pokutu za rychlost ještě neplatil.

Je to už starší systém, takže počátkem létá asi půjde pryč a nahradí jej top model Stingeru.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět