Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já dělal update cca 14 dní zpět z noname reklamního USB a cajk.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
iv0
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: pát 01 led 17:21

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od iv0 »

Koukám, že zde byla kdysi možnost zakoupení Genevo antiradarů se slevou 15%, to ještě platí? A jak a kde tu slevu mohu případně uplatnit? Díky.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Hm, jaxi to čtu, tak to rači teda G aktualizovat nebudu vůbec.... mám ho asi půlrok, ještě sem neaktualizoval a.... nebudu. Radši.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

PP: Nemyslím si, že neaktualizovat je rozumné řešení, degraduje to jednu z podstatných funkcí toho zařízení (upozornění na stacionáry). Ani jsem si nevšiml, že by podobný problém měl někdo další, takže spíš vada někde u mě. Doufám, že tomu přijdu na kloub a vyřeší se to, protože jinak na Genevo nedám dopustit a G Pro mi osobně vyhovuje více než Protector, který je ve druhém autě...
:ar!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Mně právě hoví víc P než G (hlavně ta manipulace s G při opouštění vozidla a taky to, že člověk musí myslet na to G zapnout před jízdou, P ni jedno ani druhé nemá/nepotřebuje), takže G mám jen jako dočasné/záložní řešení a doufám, že ho zase brzo odložím (nejlíp nafurt) do regálu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Moment, a ty máš Genevo Pro? To je totiž pevná sada podobně jako Protector... Ty máš spíš klasickou přenosku, ne? Nějaké Genevo One... To je v manipulaci celkem zásadní rozdíl.
:ar!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Aha, mám G oneS, Sem to nějak blbě pochopil, já myslel, že G jsou jenom přenosky.... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

Spectral píše:Jaké máte zkušenosti s updatováním Genevo Pro? Pominu-li, že to moje je neuvěřitelně vybíravé na flash disky a v podstatě jde updatovat jen z jediné flashky (starý 2GB Apacer), tak včera update selhal a mám nefunkční zařízení. Opětovné pokusy o nový update selhávají. Když nyní Genevo pustím, ozve se zapínací znělka, displej se vůbec nerozsvítí a pak zazní hláška "Místo falešného poplachu označeno". Zařízení dál nereaguje a tváří se vypnutě. Nemáte případně tipy na to, jaké flash disky používat a s jakým formátem? U mě to reagovalo jen na FAT32, bohužel ani s ním spolehlivě. Díky
Používám libovolnou malou flashku, formátovanou na FAT/FAT32, na které jsou jen aktualizační soubory. Žádný stoletý vraky. Po naflešování a prvním naběhnutí vyjmout flešku. Funguje bez problémů. Jedou se mi podařilo chybnou manipulací zrakvit Genevo Pro, na centrále mi ho ochotně obnovili to funkčního stavu. Podívej se, zda nemáš třeba špatný/nalomený USB kabel, zašpiněný konektor, povytažený konektor z ŘJ nebo podpětí / výpadek napájení při flešování.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Díky za post. Tak v tom případě je u mě určitě od začátku něco špatně, už od prvního updatu abych kolem toho chodil po špičkách, s flashkou formátovanou za úplňku a po celou dobu od nahrávání aktualizačních souborů až po dokončení updatu odříkával modlitby. Mrknu na ten konektor kabelu, jestli není zašpiněný, a prostříknu isopropylalkoholem. Ale obávám se, že dál směrem k ŘJ se moc nedostanu přes zadeklování, nevím, jestli to půjde oddeklovat jednoduše... Podpětí se mi moc nezdá. Je případně možný i postup, že s vypnutým zapalováním zapojím flashku, nastartuju auto, počkám na stabilizaci napětí a teprve potom připevním display Geneva a tím ho zapnu a zahájím aktualizaci? Nebo už samotným zapnutím klíčku (i bez displeje) Genevo začne aktualizační proceduru?
:ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já tedy vždy s displejem. Zasunu flasku, otočím klíčem a automaticky začne aktualizace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět