Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Reaguji pouze na lživé a zavádějící informace, které zde jako prodejce produkujete...
řidičBOB píše:ad primitivismus: nemám pocit, že máte příslušnou atestaci, aby jste to mohl hodnotit...pouze pochybný ruský titul ynženýra a bolševickou kandidaturu věd :-q
Já zase nemám pocit, že máte nějaké relevantní oprávnění hodnotit pravdivost mých informací a vaše uživatelské zkušenosti s pár kusy různých detektorů a vozidel, které jste vlastnil nebo zkoušel, se opravdu nemohou srovnávat s tisíci detektorů a zákazníků, se kterými mám zkušenosti zase já.

mmira: Taky si myslím, že opačný názor nebo iná zkušenost se dá vyjádřit slušně, a ne reagovat jako primitivní buran po 10. pivech.

VS: Takže každá nepodstatná negativní maličkost na "nekoncernových" výrobcích typu Stinger, Laser Interceptor, Valentine One a pod. se rozmazává jak karibská krize, ale když se podivím, proč 3 majitelé Protectoru si drží náhradní Beltronics antény, když je k dispozici (prý) lepší, levnější a kdykoliv dostupná náhrada, tak je to rýpání nebo pokus o vtip? :-?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Kavis »

Otázka pro znalé. Poprvé od doby co mi 970ka poslal svůj Beltronic Vector 960 jsem potkal nějakou techniku a bohužel detekoval takto. Dá se něco udělat s nastavením, nebo je po něm? V manuálu píšou, že se do toho nemá vrtat a nechat režim "highway", který tam nastaven mám. Takováto detekce je vlastně jen informace, že mě změřili v případě, že bych jel rychle :D :(
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Buďto pokovené čelní sklo nebo rozladěný antiradar. Zrovna dnes jsem o tom psal majiteli podobného detektoru:
Beltronics 960 se ale obecně pro dnešní podmínky již moc nehodí, jednak jej nelze jednoduše upevnit ve vertikální poloze a nemá v dnešní době velice důležité GPS funkce a jednak má mnohem větší množství falešných poplachů a také se časem může rozladit a přestane detekovat frekvenci 34.00 GHz +- 0.1 GHz. Jelikož detekce 34.30 GHz +- 0.1 GHz většinou zůstane funkční, řidič to zjistí až po zaplacení jedné nebo vícero pokut. Samozřejmě, pokud mi jej donesete nebo zašlete, mohu se na něj podívat a otestovat funkčnost detekce.

Osobně doporučuji zvážit nákup nového detektoru, tím spíš, že sleva 15% ze standardních koncových cen pro "garážníky" stále platí, kromě příslušenství, u kterého je sleva 10% a akčních nebo bazarových nabídek, kde je sleva dle domluvy.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Kavis »

Nevim o tom, že by fabia měla pokovené okno.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Kavis: Že by verze Laurin & Klement? :-? :D

Pokud vůz nemá pokovené čelní sklo, tak je opravdu dost pravděpodobné, že frekvence 34.00+- 0.1 GHz bude mít výrazně sníženou citlivost, což u detektorů upravovaných fy Cyberdyne se po letech dost často stávalo. Opravit se to nijak nedá, jedině použít v zahraničí, pokud je frekvence 34.30 GHz v pořádku a pro ČR koupit nový detektor. Vydržel 12-13 let, což je na dnešní techniku až, až.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Kavis »

Bohužel je to úplný základ s minimem extras, takže tam to fakt nehrozi :D
Toho jsem se bal. Takže to chápu správně, že vlastně vozím na okně detektor falešných poplachů? :D
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Tak napůl. Podle mých zkušeností je pásmo 34.30 +- GHz většinou normálně funkční, takže aspoň něco to občas detekuje.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Kavis »

No jasne ale mit tam neco, "co obcas neco detekuje" je jako nemit tam nic, protoze kdyz tomu nemuzes verit, tak je lepsi rovnou jezdit podle predpisu..
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ano, a když se k tomu přidá vzrůstající množství různých stacionárních měřičů rychlosti, je rozumnější koupit nový antiradar s GPS funkcemi.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

To fakt neni normální takhle zastavit piráta..
Odpovědět