Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

To jako k Protectoru je nutno hned zakoupit náhradní anténu? To se to tak kazí? Genevo anténa je horší než od Beltronicsu? :-?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Nezávisle na diskuzi výše prosím zkušenější o doporučení:
Jakou verzi Protectoru pořídit do auta, které bude jezdit drtivou většinu času jen po ČR?
Už jsem zavrhl variantu M s detekcí slovenských Multaradarů CD jako nepotřebnou, ale není mi jasné, zda sáhnout po 950cz nebo 960cz... Jaký je tam rozdíl?
ALP neřeším, to je jasná věc.
Děkuji.
:ar!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Spectral: Stinger Card HD nebo Genevo Pro! Do 40.000 Kč se dá pořídit verze s funkčností i v zahraničí a do 60.000 Kč se vleze i VIP.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:To jako k Protectoru je nutno hned zakoupit náhradní anténu? To se to tak kazí? Genevo anténa je horší než od Beltronicsu? :-?
Opět jenom debilní kecy od věci, jak je u vás už zvykem. Prostě ruský fízl, co pouští fake news (snad vám to v centrále GRU přeloží)...
Osobně mám několik přenosných detektorů, které jsem v minulosti zakoupil a pořád je mám. Stejně je to i s pevnými sadami, kde do některých aut přemontovávám, u jiných ne a tak mi zbudou třeba hlavy nebo čidla.
Ale rozumím, že vás hned napadla poruchovost...to podvědomí funguje skvěle! Copak zlobí u Stingeru? :))
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 24 kvě 12:28, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Spectral píše:Nezávisle na diskuzi výše prosím zkušenější o doporučení:
Jakou verzi Protectoru pořídit do auta, které bude jezdit drtivou většinu času jen po ČR?
Už jsem zavrhl variantu M s detekcí slovenských Multaradarů CD jako nepotřebnou, ale není mi jasné, zda sáhnout po 950cz nebo 960cz... Jaký je tam rozdíl?
ALP neřeším, to je jasná věc.
Děkuji.
Něco s STi hlavou...ale to už v nabídce tuším ani není.
Takže jinak: nic, co nemá spojení drátem...jinak je to vesměs stejné. Pokud Protector, tak 960. Ale nebál bych se i toho Geneva Pro...ale já nerad displeje...i když v jednom autě je ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

@Spectral: P950 má hlavu STiR, P960 má hlavu Genevo One

StiR hlavy měly prý v poslední době dost poruch s blbou odezvou dodavatele na reklamace, proto se už nemontují (a proto sme tady psali o těch náhradních schovaných doma)

citlivost StiR a G-One hlavy (Ka) je praticky stejná, ditto množství fal. poplachů (limitně se blíží k nule)

Tožtak, za mně teda P960.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Pánové, díky!
:ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch píše: StiR hlavy měly prý v poslední době dost poruch s blbou odezvou dodavatele na reklamace, proto se už nemontují (a proto sme tady psali o těch náhradních schovaných doma)
Ta pravda je lehce jinde...a s poruchovostí to nemá nic společného. Tedy vlastně má - problémem není poruchovost, ale stav, když se to porouchá.
Já být dodavatelem, tak asi mám také problém reklamovat hlavy, když odběratel si postaví vlastní zařízení a používá do něj pouze moje hlavy :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

STičková anténa se už nepoužívá....
950 má základní G HD anténu...
960 má citlivější G HD anténu....něco jako S verze u přenosek

Antiradary.cz: Jak jistě víte tak jsem měl 950 s STiR a pak jsem dělal upgrade na 950M...takže stará anténa mě zůstala....proč ji prodávat (mám komplet STiR i s jednotkou atd) když ji můžu nechat a do dalšího auta v budoucnu ji použít...
Při dobré montáži STičková anténa neměla problém....problém byl při blbě montáži kdy to kolem šroubků praskalo...+ Belscort přestal dodávat antény ale chtěl jen celé sady prodávat...tak se přešlo na Genevo když citlivost/FP na ramery jsou na tom už stejně....
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše: Opět jenom debilní kecy od věci, jak je u vás už zvykem. Prostě ruský fízl, co pouští fake news (snad vám to v centrále GRU přeloží)...
Pokud bych chtěl komunikovat na stejně primitivní úrovni, tak adekvátní oslovení by bylo "arogantní policejní guma", kde by každé slovo bylo pravdivější a relevantnější než ve výše uvedeném příspěvku. Nebo by bylo lepší a světovější "cretino stupido"? :-?
pavproch píše:@Spectral: P950 má hlavu STiR, P960 má hlavu Genevo One

StiR hlavy měly prý v poslední době dost poruch s blbou odezvou dodavatele na reklamace, proto se už nemontují (a proto sme tady psali o těch náhradních schovaných doma)

citlivost StiR a G-One hlavy (Ka) je praticky stejná, ditto množství fal. poplachů (limitně se blíží k nule)

Tožtak, za mně teda P960.
Blbá odezva dodavatele na reklamace v poslední době? Nic takového, prostě Beltronics poskytuje záruku jenom 1 rok a 2. rok musel zajišťovat evropský distributor z vlastní kapsy + problém se zatékáním do antén způsobený na 50% špatnou konstrukci a 50% špatnou montáži + ukončení výroby STi-RM Plus. Všechno dohromady způsobilo, že nákup Beltronics STi-RM Plus nebo zařízení na něm založeném je dost riziková záležitost, takže se přešlo na mnohem levnější a snadněji nahraditelné antény, což ovšem neznamená, že jsou i stejně dobré nebo dokonce lepší. Určitě jsou i mnohem levnější, takže i 950 by měla výrazně zlevnit, ale jestli je tomu tak, jsem blíže nezkoumal, jelikož mě to nezajímá.

Jinak na svém voze mám jak jednu z prvních antén Beltronics 975e EURO (original EURO!), tak i jednu z prvních Stinger MPHD a obě slouží bez problémů dodnes. Kromě nesprávně montáže totiž vestavěným antiradarům dost škodí opakované přemontáže a vzniklé problémy se těžko odhalují a odstraňují, takže některé firmy již takové věci odmítají dělat.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět