Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Trvalé a vypínám manuálně....pokud se teda nejedná o MP :D
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

VS* píše:Trvalé a vypínám manuálně....pokud se teda nejedná o MP :D
MP se muze?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Musí :))
A jinak taky furt a OFF manuálně.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Před chvílí stříbrná oftáka III u benzinky shell na Místecké v Ově směr FM - Ka on - genevo ho chytlo na cca 400m
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
iv0
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: pát 01 led 17:21

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od iv0 »

Ahoj, vybírám AR s pevnou instalací, je to do služebního auta s pokoveným čelním sklem, takže potřebuju externí radarovou hlavu i GPS anténu. Nějak nechápu rozdíl mezi Genevo Pro s HDM+ anténou a Protectorem s tou samou anténou, Protector je výrazně dražší, je i lepší? Chápu dobře, že rozdíl mezi Genevo GPS s HDM+ hlavou a Genevo Pro/Protector je pouze v tom, že k verzi GPS nepřipojím antilaser ani druhé čidlo?
Který systém byste doporučili z pohledu co nejmenší integrace s autem? Může se mi stát, že mi firma v pátek řekne, abych v pondělí ráno odvezl auto vrátit do Prahy, že pro mě mají jiné a hledám něco, co dokážu demontovat sám...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Demontovat sám ani nic z toho nedokážeš. Tedy neznám Tě, ale 99% lidí to nezvládne. Ale pokud si to budeš sám i montovat, pak asi nebude problém.
Protector je trochu víc propracovanější zařízení, byť má stejnou anténu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

iv0 píše:Nějak nechápu rozdíl mezi Genevo Pro s HDM+ anténou a Protectorem s tou samou anténou, Protector je výrazně dražší, je i lepší?
Používám v různých autech Protector i Genevo Pro. Oba systémy jsou velmi propracované. Mám obojí integrované s anti-laserem. Protector má několik "hračičkovských" funkcionalit, který možná obyčejný smrtelník ani nepotřebuje - jako je hlasová identifikace laseru, hlasové rozlišení směru měření, individuální nastavení limitu překročení pro upozornění, podrobné nastavení pře PC, logování poplachů a událostí, kniha jízd, možnost komplet skryté montáže, souběžné hlášení radar poplachu a GPS upozornění. Genevo Pro může půsbit celkově jednodušší, ale všechny důležité záležitosti fungují, má pěkný malý konfigurovatelný displej a o kousek propracovanější systém upozorňování na GPS body. Ani jedno zařízení není špatná volba.
iv0 píše:Který systém byste doporučili z pohledu co nejmenší integrace s autem? Může se mi stát, že mi firma v pátek řekne, abych v pondělí ráno odvezl auto vrátit do Prahy, že pro mě mají jiné a hledám něco, co dokážu demontovat sám...

Představa demontáže v domácích podmínkách (především při integraci s antilaserem) mi nepřijde úplně reálná. Ale pokud máš dílnu nebo alespoň garáž a také nějaké zkušenosti, tak to půjde.
iv0
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: pát 01 led 17:21

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od iv0 »

Ok, díky moc, začíná mi to být jasnější.
Ještě prosím o info o GPS vs Pro/Protector? Je to jenom o počtu hlav a integraci AL?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

S AL lze integrovat obojí. Počet hlav je v podstatě k ničemu - plně postačuje jedna...pro takové to domácí žvýkání.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Jaké máte zkušenosti s updatováním Genevo Pro? Pominu-li, že to moje je neuvěřitelně vybíravé na flash disky a v podstatě jde updatovat jen z jediné flashky (starý 2GB Apacer), tak včera update selhal a mám nefunkční zařízení. Opětovné pokusy o nový update selhávají. Když nyní Genevo pustím, ozve se zapínací znělka, displej se vůbec nerozsvítí a pak zazní hláška "Místo falešného poplachu označeno". Zařízení dál nereaguje a tváří se vypnutě. Nemáte případně tipy na to, jaké flash disky používat a s jakým formátem? U mě to reagovalo jen na FAT32, bohužel ani s ním spolehlivě. Díky
:ar!
Odpovědět