Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Neska najeto snad 100 km a dobrý, chytrá paní v podplalubí hlídá a nekolabuje. Fčera při cestě ze Slušovic sem vyzkoušel i Ka (stacionár ve VS) a dobrý. Fčíl čekám na nějakou ostrou laser-party.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od 970ka »

Chlapci,
1. mám Genevo One Black, pomohu si výměnou za Maxe ? Píšou,že to umí laser, ale to je asi blbost ne ? Máme zkušenost ?
2. Mám v autě nataženej kabel 12 v existuje přechodka z blacka na maxe ? Nechce se mi to zase rozebírat,pokud to koupím. Asi spíše přechodku vyrobit,řekl bych.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

Nic neměň, naprosto zbytečné, Laser to samozřejmě neumí detekovat. Kup si kompl. ochranu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

970ka píše: sob 06 dub 08:04 Chlapci,
1. mám Genevo One Black, pomohu si výměnou za Maxe ? Píšou,že to umí laser, ale to je asi blbost ne ? Máme zkušenost ?
2. Mám v autě nataženej kabel 12 v existuje přechodka z blacka na maxe ? Nechce se mi to zase rozebírat,pokud to koupím. Asi spíše přechodku vyrobit,řekl bych.
Pomůžete, jestli jezdíte do zahraničí, kde se používají frekvence, které Genevo One S/S Black Edition neumí a mají je až Genevo One M a Genevo MAX, např. MultaRadar CD/CT (Slovensko, Polsko, Rakousko a pod.). Genevo MAX má laser podstatně citlivější než řada Genevo One, ale kde nic není, tam ani smrt nebere a jelikož LIDAR vysílá až v momentě měření, tak detektor většinou zareaguje, až když je vůz změřen. Občas se stane, že řidiče upozorní včas, ale je to spíše shoda náhod a stává se to většinou v zahraničí, kde laserem měří i na velkou vzdálenost.

Takže pokud jezdíte do zahraničí a detektor tam plánujete používat, tak nákup Genevo One M/Genevo MAX smysl má, v ČR to vyjde prakticky nastejno. Jiná věc je, že kvůli dizajnu a jednoduššímu uchycení majitelé starších Genevo One /One S/One SBE/One M často upgradují výbavu a kupují si Genevo MAX, byť jím to kromě jednoduššího uchycení nepřinese nic podstatného.

Přechod ze staršího napájení Genevo One na novější MAX samozřejmě existuje, stojí pár stovek a vypadá jak na obrázku níže. Samozřejmě redukci mám skladem, byť ji nemám na e-shopu, takže v případě zájmu to stačí napsat do poznámky anebo SZ a kromě obvyklé AF slevy jej mohu přibalit zdarma.

Obrázek
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Přechodka se super fíčura!
Ještě bych doplnil, že Max má již v ceně doživotní aktualizace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od 970ka »

Díky kucí .
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět