Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

pavproch píše: stř 25 led 12:26 Tak mám "reklamaci" na chytrou paní z podpalubí - I/56 průjezd obcí Bílá v Beskydech výjezd směr Frýdek Místek - na vjezdu do obce hlásí stacionár, pak úsekovka = poctivě dodržuju, ohlásí konec měření, já na to šlápnul a přišla mi fotka (a to hned 2x - jednou m4Zlik, jednou brambor2) s výzvou k platbě. Čuli je tam ešče jeden stacionár který čumí ven z obce a to dost daleko za místo, kde chytrá paní hlásí už konec měření. Nojono, chybka v matrixu dohromady za 1800, ale co už.
šlápl si na to za čárou? Tedy předokládám, že tam je, dlouho jsem tama nejel.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Shr3k »

Podle Waze jsou oba obousměrné...
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

ref čára: Vím, že tam je, ale nevím, kdy sem začal zrychlovat (před/za čárou) - chytrá paní mi řekla můžeš, taxem na to šlápnul a nedíval se po čáře. Moje chyba.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše: stř 25 led 12:26 Tak mám "reklamaci" na chytrou paní z podpalubí - I/56 průjezd obcí Bílá v Beskydech výjezd směr Frýdek Místek - na vjezdu do obce hlásí stacionár, pak úsekovka = poctivě dodržuju, ohlásí konec měření, já na to šlápnul a přišla mi fotka (a to hned 2x - jednou m4Zlik, jednou brambor2) s výzvou k platbě. Čuli je tam ešče jeden stacionár který čumí ven z obce a to dost daleko za místo, kde chytrá paní hlásí už konec měření. Nojono, chybka v matrixu dohromady za 1800, ale co už.
Jednomu zákazníkovi takhle periodicky chodily pokuty ze stále stejného místa a nemohl jsem mu zaboha vysvětlit, že počátek a konec úsekovky nemusí sedět úplně přesně, ale mohou se o pár desítek metrů lišit, takže nemůže na to šlápnout hned po oznámení konce úsekovky detektorem, ale až po skutečném konci úsekovky.

Stále to nechtěl pochopit, protože detektor má přece vždy pravdu, ovšem když mi ke konci rozhovoru řekl, že je to vždy za přesně 61 km/hod. na padesátce, tak jsem zpozorněl a doporučil mu, ať to reklamuje přímo u starosty dané vesnice, protože to statisticky není možné, aby mu přišlo několik pokut s úplně stejnou rychlostí.

Po čase mi zavolal, že se starostou jej nespojili, ale že mluvil s nějakou paní, co to má na starosti, a že když jí to celé takhle vyložil, tak se jenom zeptala na jméno + RZ auta a prý, že už mu pokuty chodit nebudou a nemá si s tím dělat starosti.

Celé to na mě působilo tak, že tam kdysi asi překročil rychlost, a jelikož je místní a v okolí dané vesnice bydlí, tak mu občas poslali další pokutu, aby tak podpořil rozpočet obce. :-?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Mám takového kolegu. Pravidelně stejně místo a stejná rychlost. Asi 6 pokut už.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Dyž sem neska přijížděl z výletu (od DBečvy přes kopec k našemu kostelu/hřbitovu a pak po cestě dom) tak před naším obchodem stál Sup 4813 (na 99% byli "na lovu", seděli tam uvnitř) taxem se strašně divil, žemito nepípá. Až po chvíli mi docvaklo, že sedím na bajku. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

Našel jsem genevo. Jedno z prvních. Stále je funkční, i když teda repráček už je dost uchrchlanej. Nicméně dá se na tom nějak upgradovat soft? Detekce se asi nezlepší, ale přeci jen jak staré jsou první geneva? 8 let?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

pokud to připojíš k PC, tak uvidíš, zda lze upgrade nebo nee...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
tracid
Autoškolák
Příspěvky: 24
Registrován: stř 25 kvě 18:15

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od tracid »

pavproch píše: stř 25 led 12:26 Tak mám "reklamaci" na chytrou paní z podpalubí - I/56 průjezd obcí Bílá v Beskydech výjezd směr Frýdek Místek - na vjezdu do obce hlásí stacionár, pak úsekovka = poctivě dodržuju, ohlásí konec měření, já na to šlápnul a přišla mi fotka (a to hned 2x - jednou m4Zlik, jednou brambor2) s výzvou k platbě. Čuli je tam ešče jeden stacionár který čumí ven z obce a to dost daleko za místo, kde chytrá paní hlásí už konec měření. Nojono, chybka v matrixu dohromady za 1800, ale co už.
Ten stacionár v Bílé není v Ka pásmu? Genevo mi tam pokaždé mlčí.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Skleroza - už tři dny yezdim svou starou Oftákou, ale na Genevo OneS black (které mám v šupleti právě přesně pro tyto "mimořádné" situace) sem si vzpoměl až fčíl = už je tam. Uffff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět