Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Když se chcete ponořit do nitra...
t256
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01 čer 19:52

Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od t256 »

Mate nekdo tohle radio? Chtel bych vedet, jestli se na displeji pri prichozim volani zobrazuje tel. cislo, nebo i jmeno volajiciho pokud je v seznamu v mobilu.
Pripadne jestli mate tip na autoradio s BT handsfree ktere tohle umi. Pozadavky nemam nijak dramaticke:

- perfektne funkcni handsfree (to je vlastne jediny duvod proc nove autoradio kupuji)
- externe umistitelny mikrofon
- zobrazeni jmena volajiciho ze seznamu z mobilu (ne jen cisla)
- nastavitelna hlasitost zvlast pro hovory a pro radio a spol.
- velikost 1DIN
- USB nebo SD karta (zadne relikvie typu CD nikdy nepouziju)
- citlivy prijmac radia (staci FM) - jezdim po lesich s blbym signalem.
t256
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01 čer 19:52

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od t256 »

Tak volal jsem na technickou podporu Sony. Slovak jmenem Nikolas (prijmeni odmitl rict) na muj dotaz co se zobrazuje na displeji pri volani rekl ze nevi a zjevne se mu to nechtelo zjistovat. Pry si mam zajit nekde do obchodu a tam to vyzkouset.

Na mou namitku ze neznam zadny obchod kde by meli autoradia i s mikrofonem a repraky zapojene na nejakem zdroji, dovolili by mi sparovat s min mobil a nahrat do radia na prodejne cely muj telefonni seznam (coz bych samozrejme neudelal) tak rekl ze nejaky obchod to urcite mit bude. Typek to mel evidentne vpici.

Varovani pro ostatni, znacku Sony NIKDY. Jsou to naprosti bridilove a kvalita jejich vyrobku bude odpovidat kvalite jejich technicke podpory = cinsky odpad.

Takze hledam jakekoliv jine autoradio ktere zvlada zobrazit jmeno volajiciho na displeji, krome znacky Sony.
Poradite?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od petr_riha »

t256 píše: čtv 11 led 13:08 Varovani pro ostatni, znacku Sony NIKDY. Jsou to naprosti bridilove a kvalita jejich vyrobku bude odpovidat kvalite jejich technicke podpory = cinsky odpad.
Zajímavá dedukce...

Tak mě napadá, co by ti asi ten brigádník na infolince měl říct? Řekl ti (předpokládám, slušně), že neví, není vševěd. On ví a pracuje jen s těmi informacemi, které mu někdo řekl. Chyba bude jinde než v dotyčném. Zkus si najít manuál k rádiu, třeba to tam bude popsané. Já ho našel během 10 sekund, hledat se mi v něm nechtělo.

Objednej online, vyzkoušej, máš zákoných 14 dní na vrácení. Easy.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1349
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od Arkis »

Toto je tak specifická věc, že by mě nikdy ani nenapadlo, že by to věděl obecný administrativní pracovník na infolince. Máš prostě přehnané představy...

Prostě to rádio kup a když tak ho vrať v rámci 14denní lhůty.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od delphin »

Já jsem používal kdysi Parrot, ten si kontakty nasynchronizoval a jméno zobrazoval. A rádio jsem měl s BT tuším JVC, tam to fungovalo stejně.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
t256
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01 čer 19:52

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od t256 »

Arkis píše: čtv 11 led 14:00 Toto je tak specifická věc, že by mě nikdy ani nenapadlo, že by to věděl obecný administrativní pracovník na infolince. Máš prostě přehnané představy...

Prostě to rádio kup a když tak ho vrať v rámci 14denní lhůty.
Napriklad chlap na hotline kenwoodu to bez problemu vedel a popsal mi i postup. Tohle neni specificka vec, to je naprosto zakladni vec pri pouzivani handsfree. Ze Sony se zjevne stal nejaky cinsky odpad bez podpory. Ani nechci domyslet jak to bude s takovym pristupem se servisem.

To kupovani a vraceni radii se muze trochu prodrazit, nez narazim na kus ktery to umi.

Kenwood to umi pekne, ale pry zas nemaji moc citlive tunery, coz je asi druha vec v poradi kterou bych chtel u radia mit kvalitni.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od petr_riha »

Pokud to uměji všechna rádia od kenwoodu, bude to vědět. Pokud jen některé modely, vědět to nemusí.

Kup si, co chceš. Možnosti najít si mamualy, videorecenze, atd. mas, stejně jako koupit, vyzkoušet a vrátit. Jestli to mas do obchodu daleko, kup si jich více a jedno si pak nech, zbytek vrat.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
t256
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01 čer 19:52

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od t256 »

Dokazu se vzit do prodejce, jakou z takoveho jednani bude mit radost.

Videorenze samozrejme prochazim, ale zrovna tohle tam prakticky nikde neni a o citlivosti tuneru se tam taky prd dozvim. Nejlip to vypatram od lidi jez ty vyrobky pouzivaji, proto se ptam tady.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od Jaggie »

spise by me zajimalo do jake pastiky se jeste tyhle radia montuji? :-?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
t256
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01 čer 19:52

Re: Zobrazeni volani na Sony DSX-A416BT

Příspěvek od t256 »

Je to do pracovnich pickupu, hlavne kvuli 4 bodum za telefon v ruce. Doted tam mam i radia jeste s kazetakem :-)
Odpovědět