Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Staré verze se v ČR neprodávaly, takže je bylo možné koupit jenom "v jiné zemi".
Kecy! V té době měl i člověk, který měl zařízení od Vás, naprosto stejný SW i HW. Dokonce i Robert, kterému jste zařízení půjčil, měl stejný SW - ten, který se nikdy neprodával!
I zařízení, které jsem měl já zapůjčené od Vašeho dealera, mělo kupodivu stejný SW i HW. Takže kecy o tom, že se to tady nikdy neprodávalo, si nechte pro ty pitomce, kteří Vám ty nehorázné lži ještě žerou ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

Stinger DSI vs STiR Plus(rovnaka antena ako v sti+ je aj v protector 950). Autora videa nepoznam (to len aby sme sa zase vyhli blbym kecom) Multanova 6F 34.30GHz



STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
gebic
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pát 13 dub 22:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od gebic »

Ty tvoje videa snad kazdy zna, u jednoho jsou spanelske titulky, u druheho STi-R+ az paprsku, musim se jen smat... :YMPRAY:

Realita je trochu nekde jinde. Libi se mi, jak nejste schopny natocit vlastni video, copak nemate na onboard kameru? :))

Jedinej Jarko se trosku snaží, ale jeho videa jsou sice v HD, ale kameraman má těžkou klepavici, ale aspoň něco... :(|)
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ragamix »

presne kvoli takym dementom ako si ty na vacsinu prispevkov nereagujem - to len aby bolo jasne. verim ze sa na to zle pozera ked sa ukazuje ze stir nedopadol tak dobre ako by si si zelal :D (kedze ich nenatocili "tvoji" ludia). koniec diskusie
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
gebic
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pát 13 dub 22:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od gebic »

Slovenskej primitiv se v tobe nezapre. Ale ja s tebou diskutovat nehodlam, jen pisu nazor na tve video, tedy video ty ani natocit neumis, ty jen sbiras videa vsude na nettu! Stejne jako tvuj kolega v CR montaze Stingeru z Anglie... Jarko ma aspon charakter a ukaze co vytvoril (ale uz je smazana, skoda, jelikoz je to jeste vetsi hruza nez LI a SL na voze nejmenovaneho vyhradniho zastoupeni Stinger pro CR)... =))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

na stejném youtube lze najít i videa, kde je V1čka lepší než Stinger...takže asi tak.
S STičkem mám natočeno hodně set tisíc km, takže videa "neznámých" autorů si můžete akorát...však Vy už víte, co.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
normicek
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 18 črc 08:40

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od normicek »

Stinger DSI detekuje, to všichni víme. Ramery detekuje dostatečně, Multy limitně. Jenže ono to neni to nejdůležitější. Největší problém je ten neuvěřitelnej počet falešných poplachů, které stinger má. Nejhorší je, že spouští FP v KA i když je rdara nebo cedule v K. FP v KA (a ty nejdou falselistovat) je opravdu mnoho a to je největší slabina tohoto detektoru.
Jak Ragamix Multaradar CD slovenské policii prodal: http://www.youtube.com/watch?v=yCgA3_j0r7U
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5521
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

Mě montoval Stinger fa. Autorádia Novák z OV, já si s tím vůbec nehraju. Jak to nastavili, tak jezdím. Zatím mi to vždycky radar zahlásilo včas, falešné poplachy neregistruju. Jen občas mi to 2x pípne, nevím proč a řešit se mi to nechce. Jezdím s tím od prosince 2011. Na Slovensko jezdím jen v zimě na lyže a zatím jsem měření nepotkal, takže neumím posoudit, mám tam raději oči otevřené a hlídám se.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

heh...to by mne opravdu zajímalo, jakou máš verzi :D Já bych vsadil krk na to, že to bude ta, která se v ČR NIKDY neprodávala :D :D :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5521
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

To nevím, vzadu jsou nějaká čísla, nechce se mi to opisovat, ale podle všeho mi to prodal Antiradary.cz?(p. Gnip) Vzal jsem od něj už dost zařízení.
Já si na spolupráci nemůžu stěžovat.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět