Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 577
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?

Příspěvek od 911T »

Ako je to so smerovou stabilitou? Maju poddajnejsie bocnice oproti cup2. Neplava to? Tiez som spekuloval ze by som na ne presiel.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18407
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?

Příspěvek od pavproch »

Směrově vynikající, no issues (narozdíl od PZ4 = cikcak) + neplave to. Citlivost na podélné koleje taky celkem malá. Jen ten grip prostě není jak ty Cupy.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 577
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?

Příspěvek od 911T »

Uz som kupil cupy, ale buducu sezonu vyskusam. Cupy mi naposledy vydrzali 8000km. Mozno tie sc7 daju aspon 12000.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18407
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?

Příspěvek od pavproch »

Pokud se pamatuju správně, tak oboje (CSC7 i Cupy) mají threadwear 240, tak bych na ten vyšší proběh moc nesázel. Já Cupy (vzadu) ojel až na kord za 4500km
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Odpovědět