Celoroční pneumatiky.

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od jerry »

Ano, na Pandu půjdou na podzim celoroční. Doteď jezdím celoročně zimáky, protože jen město a okolí. A třeba letos v zimě u nás ležel sníh na silnici asi tak jeden den. Na RS měním letní a zimní, ale s tou jezdím hodně po horách a podstatně rychleji. To jen, že celoroční určitě smysl mají, jen je třeba volit podle potřeby.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od Michal220 »

Jak se ale dělá údržba-kontrola za kolem když se nemeni dříve než se ty gumy sjedou?
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2041
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od GeneHawkins »

Co na tom chceš udržovat a kontrolovat?
dandys301
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23 zář 11:09

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od dandys301 »

a jakou máte zkušenost s celoročkama? teď to hodně frčí, tak přemýšlím o tom, že je letos od zimy dám, jen nevím jakou značku nebo spíš, jestli se to dá někde objednat rovnou do servisu, kde mi to i přezují, abych to nemusel ještě převážet, existuje něco takovýho?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tajný agente, zkušenosti s různými značkami celoročních pneu máme různé.
Pro srovnání - frčí teď podobně hodně jako třeba násilná snaha zkorumpovaných loutkových byrokradů odpírat lidem základní práva a svobody?
Jinak v pneuservisech samozřejmě nikdy žádné pneu nemají a tedy ani neobjednávají, takže nic podobného neexistuje.
Jedině, že bys v dalším příspěvku velkomyslně zveřejnil velmi objevný odkaz na firmu, která se tím zabývá, co ty na to? ;)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Celoroční pneumatiky.

Příspěvek od Arkis »

Nokiany jsem vždy měl pouze zimní a byly skvělé. Letos na jaro jsem koupil celoroční Seasonproof. Věřím, že v zimě budou dobré, což to tak vypadá i podle tohoto testu, ale v létě mě strašně zklamal hluk od kol. Hučí víc než původní Micheliny z roku 2013, co na autě byly. Až teď při ranních teplotách se ten hluk snižuje.
Ty vítězné Crossclimate 2 jsou o 1/3 dražší, ale třeba by to s nimi bylo o dost lepší, co se hluku týče.
Odpovědět