divne zvuky motora?

Když se chcete ponořit do nitra...
amater
Autoškolák
Příspěvky: 89
Registrován: úte 03 črc 15:40

Re: divne zvuky motora?

Příspěvek od amater »

Myslis? Co jsem cetl, tak takto by slo detekovat spatne lozisko az uz hodne zleho loziska. Co vim, tak tam jde o setiny milimetru. No ale "test" jsem udelal a nijakou vuli jsem necitil.
Objednal jsem nove lozisko (teda celej ten bazmek, ve kterym je i to lozisko), jen premyslim kterou stranu mam vymenit. Podle "navodu" ze se ozvyva zatizene kolo (kdyz tocim volantem doleva resp doprava) by to mela byt prava strana, ale zvuk je vice slysen na strane ridice, tj ukazuje to ja leve kolo. Zacnu teda levou stranou.
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: divne zvuky motora?

Příspěvek od Maggic »

Za mě jsou to na 100% pneumatiky!, dát všude stejné a nové!
amater
Autoškolák
Příspěvky: 89
Registrován: úte 03 črc 15:40

Re: divne zvuky motora?

Příspěvek od amater »

Pneumatiky???? Kdyby to byly pneumumatiky, byl bych jedine rad, jen jedna se o podstatne vetsi polozku, nez to lozisko..

Nemohl bys mi prosim trochu vic popsat jak to muzou pneumatiky zpusobovat? A jak na to muze mit vliv to zataceni?
A nebo jinak: potkal jsi se s podobnych chovanim?
Jen shrnu, to moje:
- jen se zarazenou ctyrkou
- pri toceni vlevo huci vic, pri toceni vpravo vubec
- cim vic volant vytocim tim je frekvence opakovani toho zvuku vetsi (ton je stejny, ale nehuci to vkuse, ale dela to hu hu hu hu...)
- na zimnich gumach (a jinych discich) to nehuci

Ja jen abych nekoupil nove pneu a nebyl tam kde predtim (pneu maji cca 5mm, ale jsou uz 6let stare) nejsou nerovnomerne steje ani neni videt nejake poskozeni behounu.

Predem diky moc za info!
Lukyn1133
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08 srp 12:39

Re: divne zvuky motora?

Příspěvek od Lukyn1133 »

:-? Zdravim, nedavno mi zacalo delat to samý. Jsem po výmene spojky a rozvodu.
Zjistil jste příčinu ??
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: divne zvuky motora?

Příspěvek od mafel »

měl jsem něco podobného, myslel jsem taky, že je to ložisko, nakonec to byly brzdy - začal bych tím nejjednodušším
Odpovědět