Prodám Peugeot 307 SW 1,6 16V LPG

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
marselino
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25 bře 15:48

Prodám Peugeot 307 SW 1,6 16V LPG

Příspěvek od marselino »

Zdravím!

Prodám svůj Peugeot 307 SW 1,6 16V: karoserie kombi (SW), Převodovka AL 4 automat, palivo LPG/benzín, výkon 80 Kw, obj.mot. 1587 ccm, barva modrá metalíza.
r.v. 2006, najeto 252 xxx Km. Jelikož si nekupuji auta na chvíli, staral jsem se o něj až dosud sám. Tzn. pečlivě vedená servisní kniha s opravami a údržbou, kterou nedělali v servisech, ale já vlastnoručně. Dle STK mohu doložit poctivé kilometry.
S autem stále jezdím, ale potřeboval jsem něco většího, proto tento vůz nabízím. Rád pošlu detailní fotky vozu.
Výbava: Automatická klima, 6 airbagů, STK do 04/2024, tempomat, omezovač rychlosti, imobilizér, el.okna všechny, autom.svícení, mlhovky, panoramatická střecha, el.zpětná zrcátka vč sklopení a vyhřívání, LPG systém LOVTEC Magic jet (HL Propan), palubní počítač, z výroby tónovaná skla, dálkové centr.zamykání, automatické stěrače, dálniční známka na r. 2023!
Cena: 60.000 CZK
Pro případného zájemce bude nutno počítat s investicí: olej+filtr, vzduch.filtr, filtr plynné fáze LPG a kabinový filtr.
Rád odpovím případné dotazy a žádosti.
Odpovědět