Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
ST4LK3R
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 11 pro 22:16

Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od ST4LK3R »

Zdravím všechny!
Plánujete-li větší nákup v Auto Kelly, určitě přijde vhod slevový kupon a já jeden takový přenosný slevový kupon mám. Je na slevu v hodnotě 3198,- Kč při nákupu nad 16 000,- Kč s platností do 1.11. 2020. Nechlubím se.. :D - chci Vám ho nabídnout ke koupi za rozumnou cenu.
poukaz.jpg
Pro další informace pište do PM. Dohoda je jistá! ;)

Zn.: Bezkontaktní obchod, zašlu elektronicky, důležité jsou pouze kódy kuponů, které nadiktujete pokladnímu při placení ;) :D
Naposledy upravil(a) ST4LK3R dne stř 06 kvě 09:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od Lachende Bestien »

Haha, chlubit se nakupováním u autokelu, to se vám fakt povedlo. =))
Tak hodně štěstí s prodejem tohoto "kvalitního zboží". :ympeace:
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od Kavis »

Lachende Bestien píše:Haha, chlubit se nakupováním u autokelu, to se vám fakt povedlo. =))
Tak hodně štěstí s prodejem tohoto "kvalitního zboží". :ympeace:
Mozna by to chtelo rozsirit si obzory a podivat se do jejich katalogu. AK neni jen strachlajn.
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od PeTr7650 »

nějakou slevu na další nákup dostane každý. AutoKelly má i kvalitní komponenty, ale jejich zákazníky jsou servisy se "slevami" pohybujícími se ve vyšších desítkách procent proti ceníku. Za běžné ceny, ani po registraci, si tam rozumný člověk nic nekoupí
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od Lachende Bestien »

Popřál jsem panu inzerentovi hodně štěstí s prodejem "kvalitního zboží", které zde tak humorně nabízí, tj. slevového kuponu podmíněného nákupem v hodnotě min. 16k kč.
Jak vás napadlo, že mám na mysli celé spektrum produktové nabídky fy autokel? :-??
Jinak nejspíš i zn. shitline může posloužit, otázkou je jak dlouho... ;)
Samozřejmě se může jednat i o skrytou reklamu na autokel od jejich zaměstnance, ale za moc pravděpodobné to nepovažuju.
ST4LK3R
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 11 pro 22:16

Re: Sleva u AutoKelly na 3198,- Kč !

Příspěvek od ST4LK3R »

Lachende Bestien píše:Popřál jsem panu inzerentovi hodně štěstí s prodejem "kvalitního zboží", které zde tak humorně nabízí, tj. slevového kuponu podmíněného nákupem v hodnotě min. 16k kč.
Jak vás napadlo, že mám na mysli celé spektrum produktové nabídky fy autokel? :-??
Jinak nejspíš i zn. shitline může posloužit, otázkou je jak dlouho... ;)
Samozřejmě se může jednat i o skrytou reklamu na autokel od jejich zaměstnance, ale za moc pravděpodobné to nepovažuju.
Protože díl, který jsem kupoval na svoje auto se dá sehnat jenom v originálu, rozhodl jsem se, že ho vezmu v AK, protože je pro mě blíž, než 20 kilometrů vzdálený autorizovaný prodejce. Díl měl za stejný peníze... Jak bývá zvykem, dostal jsem slevový kupon, který ale na 99,9% nestihnu v době platnosti využít.

Prostě nákup za dalších 16 litrů v plánu nemám a nejsem žádná reklama. Jen uvažuji tak, že někdo, kdo by v Kelly potřeboval prostě těch 16 tisíc za každou cenu utratit, z jakéhokoliv důvodu, může ušetřit. Proč tedy nechávat kupon propadnout? Nehledejte v tom nic víc..
Odpovědět