Prodam Skoda Superb 1, 1.9, 96kW, diesel

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Svetlonos
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19 úno 14:02

Prodam Skoda Superb 1, 1.9, 96kW, diesel

Příspěvek od Svetlonos »

Ahoj Všem,

Rád bych prodal svůj vůz:
Škoda Superb 1 Obsah 1.9, 96kW, Diesel, černá metalíza, r. v. 2006 Stav km cca 350.000, 2 klíčky + 1 servisní

Automobil má nadstandardní výbavu:
Vnitřní dekor tmavé dřevo (asi ebenové) podsvícené, střešní okénko, tempo-mat, elektronický stavitelné sedačky s pamětí na 3 polohy, prostor mezi sedačka i na lyže atd. atd.

K automobilu přidávám 2 x 4 kola Hliníkáče 17 s rok starými letními gumami Plecháče 16 s novými zimními gumami S automobilem jsem jezdil většinou jen dlouhé trasy a dobře se o něj staral (včasná výměna kvalitního oleje atd) Nyní jsem si koupil vůz nový, proto prodávám (na přítelkyni je tento moc velký).

Můj technik mi na tom dělal kompletní generálku, abych věděl co a jak, jelikož auta mne jen vozí, a říkal že je v dobrém stavu a že si myslí s těma koly bych za to 80.000,- Kč mohl dostat. Tak nevím, jak to s tou cenou je, ale pokud máte někdo zájem, dejte vědět třeba se domluvíme. Mimochodem salon, kde jsem kupoval nový vůz mi nabídl za superba 50.000,- Kč, ale prodejce mi taktně naznačil, že když si to prodám sám, budu na tom o dost lépe.

Ps: Stav vozu odpovídá jeho stáří, má kosmetické vady. Jakékoliv další informace k vozu případnému zájemci rád sdělím.
Za případné rozumné komentáře - např. ohledně ceny atd - budu rád.
Odpovědět