Ojete sportaky - zajimave nabidky

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od goes »

a jo, ja nechapal co se tu mas postovat, zda to je nejaka soutez o tom, ze od ted vseci mame jit na tipkarsy, sauta, mobile apod. a hledat zajimavosti.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pjanda »

Proste kdyz nekdo na neco zajimaveho narazi, viz Beaumont a GTV, muze to sem hodit pro ostatni. Kdykoli, treba jen pro potechu, zajimavost, treba si to i nekdo muze koupit. Ja malokdy nejake auto vylozene shanim, ale tak koukam, co se kde nabizi a zajimave nabidky predkladam i ostatnim. Sem tam z toho je i obchod, vetsinou je to ale automobilovy bulshitting :) A presne o ten na automobilovem foru jde, o tom bys Ty mel neco vedet ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od goes »

GTV ;)

No jo Ty alfisto, uz jsem si to opravil ;) - pj
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pjanda »

Neco dostupnejsiho. Uz delsi dobu vidam v nabidce jednoho olomouckeho prodejce Maserati Ghibli 2,0 biturbo. To uz je takovy youngtimer, rok 1995, ale v opravdu peknem stavu od prvniho majitele jeste na italskych znackach. Ma to dvoulitrovy sestivalec, 305 koni, ve sve dobe auto s nejvetsim litrovym vykonem v seriove vyrobe. Skoro predbehlo dobu, downsizing jak vysity :) Dokonce to byla nejvykonnejsi verze, i kdyz v nabidce byly vetsi motory.

Otazka, co vsechno z toho muze upadnout (asi cokoli), ale vypada pekne. A za cenu Fabie... Holky by i dneska koukaly :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vice viz. http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... 1299355497
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od beaumont »

pjanda: No jo, jeden z posledních mezi mnoha klony Biturba... A - přiznávám - drobný pomníček mé zbabělosti. x_x

Kdysi jsem o Biturbu (starší verzi, ne Ghibli) vážně uvažoval, ale pak jsem si na ně prostě netroufl. Jednak kvůli náročnosti servisu a shánění dílů (o cenách nemluvě) a jednak kvůli prý VELMI kousavým jízdním vlastnostem. Omlouvám si to dodnes tím, že se do toho auta pořádně nevejdu, zkusil jsem to a je tam dost málo místa na nohy.

Ale nad několika kusy už jsem stál, obrazně řečeno s penězi v kapse...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
jandaxx
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 17 úno 16:59

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od jandaxx »

V Áčkách mají 147GTA. Včera jsem na ní koukal. Od prvního pohledu zachovalá. Mimo navi kompletní výbava včetně xenonů a kůže. Najeto necelých 140 000. Údajně první majitel, pouze značkový servis. Původní cena cca 1 200 000,- Nyní za hotovku za 200 000,- Byla doba, kdy jsem jí hodně chtěl. A to i jako novou :x
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
normack
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: úte 22 úno 08:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od normack »

Na aukru je zajimava nabidka na cabrio. Neni to zrovna zihadlo, ale 2.5 staci na svizne povozeni a hlavne s vetrem ve vlasech.

http://auto.aukro.cz/bmw-325ci-cabrio-m ... 57753.html
Uživatelský avatar
JardaB
Řidič začátečník
Příspěvky: 110
Registrován: stř 16 úno 16:48

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od JardaB »

Mno, alfa z acek, to zni neodolatelne :))
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Deli »

náhodou nevypadá vůbec špatně a když to vemeš na leas, tak je dokonce za 160tis :D
tady je link: http://www.aaaauto.cz/cz/alfa-romeo-147 ... 0&palivo=1 na ty km vypadá právě docela dobře... :-?

A oni v těch Aáčkách maj vůbec zajímavý auta :-o :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Technické údaje
Rok výroby: 1993
Motor: 3.6 Carrera (184 kW)
Převodovka: Manuál
Karoserie: Kupé
Palivo: Benzín
Tachometr: 140 565 km
Barva: vínová + metalíza
STK: Platná STK

Cena: 1 100 000 Kč

Limitovaná edice Porsche jubileum 30, vyrobeno pouze 911 kusů, číslo vozu 559, speciální barva vozu + interieru, poslední servis 15. 7. 2010, 4x4 turbo body look

http://www.aaaauto.cz/cz/porsche-911/ca ... 9&palivo=1
:)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
jandaxx
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 17 úno 16:59

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od jandaxx »

JardaB píše:Mno, alfa z acek, to zni neodolatelne :))
No hele Jardo, ber to tak. Ze je z Áček, nemusi nic znamenat. Proste ji tam majitel nechal a hotovo. Může být taková i maková. Já se na ní byl kouknout a od prvního pohledu vypadá dobře a to včetně interiéru. Samozřejmě to nic nevypovídá o celkovém stavu atd.
Odpovědět