Ojete sportaky - zajimave nabidky

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od mmira »

bezpochyby se to za ty penize proda. je ale kupujici zarytym fanouskem rizeni s manualem nebo to kupuje proto, ze jich je jen 30 a tim padem je to rarita?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od ctrl_j »

Sazim na to druhe, protoze jinak to nedava ekonomicky smysl.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od mmira »

to se shodneme
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 01216.html

Co si o tom myslite? Jo je to US, bily a se drevem, ale zase ma 90k najeto a servisku.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od d1.8t »

V katalogu bych si našel, který díly nejsou shodný s EU verzí a podle toho bych udělal závěr.
RWD
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od d1.8t »

Letmý náhled a Short block, přední brzdy, převodovka, rám přední nápravy, přední ramena, přední tlumiče, diff, zadní ramena všechno má stejný OEM číslo na EU i US verzi. Takže asi v pohodě.
RWD
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

Diky za info. Vcera jsme se byl na ni podivat. Ma par much. Sjety zadni kotouce a desky. Par skrabancu vepredu, asi se o ni nekdo pri parkovani otrel nebo se otrela o obrubnik. K tomu mala promacklina za prednim blatnikem. Mrci kontrola tlaku, protoze tam neni jeden kontrolni ventilek.


Majitel mi za tyto problemy k tomu chce prihodit rok jety zimni gumy (dle jeho slov zanovni pirelli) 225/40 R18 255/35 R18. Jakou tak muzou mit hodnotu? A jsou vubec nizkoprofilovy zimni gumy prodejny?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pavproch »

přesně tyhle zimáky jezdím na 3er....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

Jakou myslis, ze muzou mit cenu? (ne ze bych ti je chtel prodat :-D ...)

Jinak par poznatku od lamy co se sportakem jeste nikdy nejela (jezdim s I30 1.6 99KW ... :-).

Auto ma docela tuhy rizeni, jednim prstikem tocit nejde ^^, jinak mi prislo docela mrtvy.
Moc jsem se neskamaradil se spojkou a razenim. Razeni je pomerne tuhy a moc nechanicky mi neprislo, spis trosku gumovy (I30 ma vyrazne preciznejsi prevodovku). Prace se spojkou mi taky moc nesla a razeni bez skubani se mi nepovedlo. (taky jsem z toho byl trochu vyklepany).
Kupodivu mi prislo celkem pohodlny (vzadu runflaty). Nikde nic nemlatilo. Interier nijak zazracne kvalitni neni, zavreni dveri moc precizne nezni. Odkladaci prostory to nema, ale jinak je tam dost mista.
Zakladni sedacky maji snad mensi bocni vedeni nez ty v I30. Nevim jestli v tom aute neumim sedet. Nejsme zvykly v aute lezet, ale mit sedadlo normalne zprima. Tim mi prislo, ze se sedi docela vysoko a ve vyhledu mi dost prekazelo vnitrni zpetne zrcatko.
Hlavnik tahakem auta je jednoznacne motor, oooo jak ten krasne zni, uzasne linearni tahne, zda se mi, ze i docela svizne reaguje na povely pedalu. Zdaleka nejlepsi cast auta.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pavproch »

hele, neříkám úplně ne... musel bych je vidět a podmínka je non-RFT /klidně můžou být XL, ale ne dojezdovky)

jj, šest hrnků v řadě..... ooooaaaachhhh
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět