WAZE

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od řidičBOB »

poskytování takových informací lze zakázat...resp. ukazovat se tam jako anonymní :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: WAZE

Příspěvek od mmira »

no to je ale slusny big brother
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od řidičBOB »

já myslím, že když dneska zapneš (v jakékoliv aplikaci) GPS, tak je to stejný...jestli se jedná o počko, FB, Waze nebo mraky jiných <> :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: WAZE

Příspěvek od mafel »

bloody cardinal píše:no vypadá to zajímavě, ale vidím na http://world.waze.com/livemap/ aktuální polohu a rychlost různých uživatelů, což se mi moc nelíbí
1. lze být anonymní
2. Rychlost je zobrazena pouze jako vyšší než 40, blíže nespecifikuje
3. Poloha je s několikaminutovým zpožděním
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od bloody cardinal »

no spíš bych uvítal nezobrazovat polohu ani rychlost vůbec :) líbí se mi to z toho důvodu, že se před delší cestou podívám doma od pc, jak to vypadá, instalovat si to do mobilu nebudu
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: WAZE

Příspěvek od mafel »

Podívat se doma před větší cestou je na <|>, protože se to cestou 3x změní...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Taky jsem si s Waze chvilku hrál a taky mi přišlo, že je to spíše Big Brother než navigace. Když si člověk nechá nějakou přezdívku, tak je snadno dohledatelný a je krásně vidět co dělá a kde se právě nachází, v anonymním režimu zase nefunguje chat a myslím ani přidávání události.
Líbilo by se mi, kdyby v nastavení byla možnost nezobrazovat můj pohyb na mapě, ale mít možnost přidávat různé události se svým nickem nebo kdyby se v anonymním režimu dalo chatovat a přidávat události, třeba i se zobrazením nicku.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: WAZE

Příspěvek od mafel »

To je věc každého soudruha, nicméně každý, kdo má zapnutý telefon, neustále odesílá svému providerovi informace o poloze. Dále každá mýtná brána, pod kterou jedete, si stáhne data z Vašeho mobilu včetně IMEI.
Přezdívku lze zvolit obecnou, nemusí to být nutně anturadary.cz a navíc ji lze měnit bez změny přihlašovacího jména
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: WAZE

Příspěvek od vasco »

mafel píše:Dále každá mýtná brána, pod kterou jedete, si stáhne data z Vašeho mobilu včetně IMEI.
Cože? :-o
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: WAZE

Příspěvek od mafel »

jj, samozřejmě umí i identifikovat/vyfotit auto s daným telefonem - už jsem to našel, třeba tady - psalo se o tom hodně, když sebrali pitra
http://www.zpovedka.cz/000622.php
Odpovědět