CB CH 10

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: CB CH 10

Příspěvek od KFL »

OK a ještě k tý anténě. Chápu, že čím delší, tím lepší, ale vzhledem k novýmu služebáku, kterej je sám o sobě vyšší (Sharan), jaká je nejkratší (ideálně vyzkoušená) magnetická varianta, která jakžtakž funguje? Abych to nemusel sundavat do garáží :).
"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

KFL: já mám teď tohle. Musím říct, že to má hodně přísnej ten ASQ...možná až moc. Ale jinak je to supr stanička.

Se Sharanem budeš muset sundavat asi vše. Dobrý poměr ceny/kvality má třeba tadlencta
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne sob 19 lis 20:57, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: CB CH 10

Příspěvek od mafel »

V praze a okolí funguje kvalitně Petr na kopci
Uživatelský avatar
Pawlik
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: sob 19 lis 08:21
Bydliště: Beskydy

Re: CB CH 10

Příspěvek od Pawlik »

Asi bych volil tu Sirio Snake Mini, dělá se to i ve verzi s magnetem a funguje fakt dobře - na Transitu mám vyladěno PSV pod 1,05 a to jsem od malé vozidlovky na klemě fakt nečekal.
Vysoká rychlost nezabíjí.
Zabíjí zbytečná rychlostní omezení.
Protože řidiči - vystresovaní možným postihem - začnou dělat chyby. Místo aby koukali kam jedou, hledají policajty v křoví.
Auto je zbraň jako každá jiná. Pistole taky nevystřelí sama od sebe.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

mafel píše:V praze a okolí funguje kvalitně Petr na kopci
Když do toho nepindá ta ruska :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: CB CH 10

Příspěvek od KFL »

Ď všem.
"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

zrovna jsem se chtěl zeptat jestli má někdo s waze nějakou bližší zkušenost :D .. min. týden jsem byl v paříži a tam jeden taxikář používal nějakou aplikaci na iphonu ( prý zdarma aplikace :D ) a ukazovalo mu to stupně dopravy tak dobře, že jsme stihli můj let :D .. lokálové říkali, že to mám jen tak tak a já se pak na letišti nudil :-B


KFL : kolik jste s tím foresterem za ty 4 roky najeli?


chtěl bych řešení, které se vleze do kufru a půjde dát na auto tak, že to pak nepůjde poznat, že to bylo..ale magnetka asi nepůjde když to auto je z hliníku, ne? :D

Ještě bych chtěl nějakou malou staničku, co se mi vejde do půlky loketní opěrky..případně bych mohl vyhodit asi telefon, ten stejně nepoužívám :-B
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

Alex: no, na A8 nám nešly ani Comety na střeše, takže to bude problém :D PAk Ti tedy zbývá už asi jenom ta patka/klema...ale když sundáš anténu, tak stejně tam zůstane.
Musíš proměřit, kolik máš prostoru v té loketce a podle toho vybrat staničku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Pawlik
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: sob 19 lis 08:21
Bydliště: Beskydy

Re: CB CH 10

Příspěvek od Pawlik »

Malou staničku.. Dělají se auto držáky na ručky, to by mohlo fungovat. A anténu na klemu na zadní dveře, to mají dost dobře vychytané právě Poláci, dělá se tam u nich verze v plastu, po které po demontáži zbude jenom flíček, že se to tam mylo jinak :) ale to pak chce ještě drátkem na dveře uzemnit, pokud chceš i dobře vysílat - na příjem je to fuk (ale vysílání je taky třeba, stačí vrknout "pánové, bacha, na výjezdu z Frýdku -Místku směrem na Olomouc stojí čerti" :) )
Jejda, hliník, že by LR? Moje jedno z nejméně oblíbených aut ze všeho, s čím jezdím (ačkoli musím uznat že jedno plus má - je Slávkuvzdorný. Ani kolega Slávek, který je antitechnik a antiřidič ho nedokázal polámat nebo uvařit - a to je co říct :) ).
Vysoká rychlost nezabíjí.
Zabíjí zbytečná rychlostní omezení.
Protože řidiči - vystresovaní možným postihem - začnou dělat chyby. Místo aby koukali kam jedou, hledají policajty v křoví.
Auto je zbraň jako každá jiná. Pistole taky nevystřelí sama od sebe.
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: CB CH 10

Příspěvek od mafel »

tti
Odpovědět