Chci častější měření rychlosti

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Lachende Bestien »

Haha, Jolanda vypadá, že kromě pořádný polífky je schopna na posezení sežrat vola i s rohama. 8-}

A též se přidávám s přidávám s přáním, aby se pánko janiik dočkal své vytoužené co nejčastější kontroly rychlosti. :ympeace:
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

Šak samozrejme, keď ma namerajú, tak to bude jedine moja chyba, určite sa nebudem radovať, tak si budem musieť trošku vstúpiť do svedomia. No už som dostal pokutu za rýchlosť, no neviním za to políciu. Ani netvrdím, že vždy všade sa mi darí dodržiavať pravidlá. Ale aspoň mám rešpekt keď za to dostanem pokutu. To isté, keď nedodrzím od vodiča odstup tak nech mi pokutu dajú, aspoň sa nabudúce zamyslím. Šak nik mi nekáže prekročiť rýchlosť, alebo sa na niekoho lepiť, alebo sa hrať s mobilom v aute. Som nevedel, že mnohí nedokážete prijať iný názor.Aj ja som taký bol a asi to bolo výchovou...
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Honza42 »

Ale nám se Tvůj názor líbí. Jen ať tě chytají víc a víc a bedlivě zaznamenají každou Tvoji chybu. Nic nesmí uniknout.
A Ty ať platíš a platíš. A po třech přestupcích, ať Tě pověsí. Piráte.
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

Ľúbiť sa ti môj názor môže, ale prijať ho nevieš. Odpovedal si si sám čím to je.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Honza42 »

Nabídku nechat se ukamenovat návštěvníky tohoto fóra jsi zbaběle nevyužil, což je škoda. Ale varianta, že Tě státní moc po pár přestupcích zavře na doživotí, je pro nás též přijatelná.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od řidičBOB »

Ono to lze vzít i za druhý konec - nech ty, co jezdí rychle, ať je policie chytí, ať koná svou práci. Proč tady všem vnucuješ svůj názor, o kterém se domníváš, že je jediný správný?! Sám říkáš, že pokutu za rychlost jsi už dostal, tak co? Sám se nechováš dle litery zákona a jdeš sem peskovat jiné? Jinak jsi zdravý a jíst tu chutná?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

mas pocit, ze ja vnucujem nazor? Sak sa pozri ako sa na mna vrhli. Ja chcem len na to podebatovat a povedat si svoj nazor, ktory na ktory mam pravo. Mal som aj ja iny nazor a nevedel som prijat nazor inych ako som tu uz opisal a kedze mam pocit, ze aj niektorisu taki, tak som iba napisal cim to bolo asi u mna. Ved nevadi, ved si majte nazor ako mate, len mi nejde do hlav aky dovod, je ten, ze prekracujete rychlost, pripadne sa lepite na ine auta, alebo obehnete a hned pribrzdite cloveka tym, ze hned odbocite. Ak tak nerobite tak sa ospravedlnujem, ale podla toho co tu citam, sa tu ozyvaju ludia, ktori s tym problem maju.Ano dostal som raz pokutu, odvtedy si strazim rychlost a ak budem chciet zase "zafrajerit" tak nech ma chytia. Opakujem, ze to bude moja chyba a nie chyba policie.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Lachende Bestien »

Rozhodl jsem se změnit názor a souhlasím s Janíkem, jsem pro přijetí minimálně jedné hlídky dopravní policie o 2 chlapech, kteří budou měřit čistě jen Janíka, kdykoliv a kamkoliv pojede. J je bude vždy cca hodinu předem informovat, kdy, kam a na jak dlouho vyrazí. V případě, že některý den Janík nikam nepojede, vydají se hlídkovat normálně do "terénu".
Samozřejmě veškeré finanční náklady půjdou za Janíkem - mzdy, auto+PHM+servis, nájem kanclu a energie, uniformy a vybavení atd. Snad má minimálně 5k € měsíčně čistého nebo je multimilionář, aby si to mohl dovolit.
janiik píše:mas pocit, ze ja vnucujem nazor? Sak sa pozri ako sa na mna vrhli. Ja chcem len na to podebatovat a povedat si svoj nazor, ktory na ktory mam pravo. Mal som aj ja iny nazor a nevedel som prijat nazor inych ako som tu uz opisal a kedze mam pocit, ze aj niektorisu taki, tak som iba napisal cim to bolo asi u mna. Ved nevadi, ved si majte nazor ako mate, len mi nejde do hlav aky dovod, je ten, ze prekracujete rychlost, pripadne sa lepite na ine auta, alebo obehnete a hned pribrzdite cloveka tym, ze hned odbocite. Ak tak nerobite tak sa ospravedlnujem, ale podla toho co tu citam, sa tu ozyvaju ludia, ktori s tym problem maju.Ano dostal som raz pokutu, odvtedy si strazim rychlost a ak budem chciet zase "zafrajerit" tak nech ma chytia. Opakujem, ze to bude moja chyba a nie chyba policie.
1. Sebelítost nikomu nesluší.
2. Proč byste měl "umět" přijmout názor druhých?
3. Pletete si názory druhých s důvody jejich konání.
4. Můžete vložit citace z příspěvků uživatelů fóra, ze kterých vyplývá, že "mají problém" s vámi zmiňovanými vzorci chování na silnicích?
5. Přeju úspěšné hypnotizování tachometru a ať při něm stíháte za jízdy i vnímat a správně vyhodnocovat provoz kolem vás. :-h
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

Milý pane na vašich 5 otázok myslím si, že nemám problém m odpovedať a obhájiť si ich, ibaže rád by som sa posunul aj ďalej, lebo mám pocit, že sa to tu krúti ako na kruháči. Aj ja som sa na niečo pýtal a vôbec ste neodpovedali
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Lachende Bestien »

janiik píše:....na vašich 5 otázok myslím si, že nemám problém m odpovedať a obhájiť si ich,...
Důkaz místo slibů. ;)

Ale samozřejmě vás nebudu nutit, na mých "5 otázek"(zde 2, jen pro pořádek) už tady nebyli schopni odpovědět jiní šíbři... :p
Odpovědět