Chci častější měření rychlosti

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od M.Z. »

janiik píše:Ty Brdo, to vážne by ste ma ukameňovali za môj názor? Ešte jednu vec nepochopím, prečo sa nevyrábajú autá s podobným výkonom, ale také veľké rozdiely výkonov.. kľudne ma ukamenujte, ja sa zase divím nad tým čo vy tu vypisujete..

Ty jsi tady na návštěvě z Novinek, co?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Lachende Bestien »

janiik píše:.. kľudne ma ukamenujte,..
Podobné nabídce se odolává jen obtížně, tak napište místo a čas a my už se tu nějak zorganizujem. 8-x
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

Mne pripadate skôr vy ako trollovia.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od M.Z. »

Tady už chybí jenom kamiony na vlak a je to komplet. #-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od abgx1 »

janiik píše:Mne pripadate skôr vy ako trollovia.
narozdiel od zbytku som moj prispevok o vykone nemyslel nijak sarkasticky :) ocakaval by som teda nejaku rozumnu rozvinutu odpoved

v opacnom pripade je tato tema zbytocna, a zasluzila by si lock
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Jenyk »

Zbavil byste řidiče odpovědnosti za vlastní konání. Jde o naprosto špatný směr uvažování.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od PepaSFI »

já teda nevím jestli tazatel něco skutečně řídí a jak aktivně, jestli náhodou nemá těch zkušeností víc z televizního bulváru ale pokusím se to shrnout. Co to je překročení rychlosti? Jaký to má vliv na bezpečnost? Je rychlost nebezpečná?
Zpřekročení rychlosti se udělal velký problém. Mediálně se to rozmazává a řeší, všude se rychlost omezuje a kontroluje aby bylo bezpečněji. Jenže ono to moc nefunguje. Samozřejmě když rychlost omezíme dostatečně, ubydou nebezpečné nehody protože z toho nebude dost silný náraz. Takže nařídíme rychlost 15kmh? Nebo radši rovnou nula? Myslíš že důsledným dodržením rychlosti bude bezpečněji? Bohužel, ty nejnebezpečnější situace nejdou změřit radarem, policajt je neuvidí, nepotrestá. Já většinou jezdím po silnicích kde policajta neuvidím nikdy. Jakou jezdím rychlostí? Já vlastně nevím, je mi to jedno, prostě jedu tak jak to cesta umožňuje, někdy 90, někdy 110 ale taky 30. Ano, jsem asi pirát když občas na prázdné přehledné silnici jedu přes 90. Zatímco ten co jede správných 89 a v zatáčce to pošle do pole je nejlepší, dodržel přece rychlost!
Je mi úplně jedno jak kdo jede rychle, nevadí mi že mě někdo předjel, nemám z toho svědění konečníku. Stačí mi že mě předjede správně a bezpečně. Což bohužel bývá problém a to často v rychlostech které zdaleka nejsou nelegální. Jenže to radar nezměří, policajt neuvidí.

A rada na závěr? Hledět si svýho. Sledovat provoz, předvídat, jak bylo psáno v jedné knížce, číst pravděpodobnostní linie. Svoji bezpečnost máš hlavně ve svých rukách.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od petr_riha »

Janiik: jestli mas slabé auto, kup si silnější. Nemáš na silnější? Tak nechtěj omezovat ostatní.

Osobně toho najezdim dost a větší strach než z těch, kteří jezdí rychle, mám z těch, co jezdí jako ty. Jestli se na silnici bojis, tak si kup roční lupen na MHD a nevymyslej cicoviny.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
SamotZdeny
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 28 bře 14:52

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od SamotZdeny »

SamotZdeny píše:Janiik,pro začátek napiš: kolik najedeš ročně kilometrů,v jakém autě,a v kterém kraji,že je to tam tak nebezpečné.
VÁŽNĚ se tě snažím pochopit.
Ale pořád mi to nějak nejde.
Už jsi tu několikrát psal,ale mě jsi ještě neodpověd!
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Zajda »

Kvalitní názor v názvu vlákna, asi jako



Každý má nějaké přání, doufám že se ti to tvé splní a budou tě měřit co nejčastěji.
《》
Odpovědět