Chci častější měření rychlosti

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní Passaty, Superby a neoznačená měřící vozidla

Příspěvek od Stepan »

A kolik nehod se stane kvůli překračování povolené rychlosti? ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Policejní Passaty, Superby a neoznačená měřící vozidla

Příspěvek od rhinos »

naopak treba v Italii kde se úplně vše do důsledku neřeší jsem se cítil mnohem bezpečněji než tady s různými dodržovači co to zadupnou v každé zatáčce,na začátku obce atd. Kde si nikdo přednost nevynucuje.
Chlapče zajeď si třeba do Paříže do běžného provozu...asi tě klepne pepka :D A přitom je to možná bezpečnější než to tvoje řešení
Citroen C4 GP
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Policejní Passaty, Superby a neoznačená měřící vozidla

Příspěvek od janiik »

takze vy ste jednym z tych co tieto veci porusuju,ci?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od Lachende Bestien »

Polycysta do každé rodiny!
Každému majiteli 2 a více otrok.. ehm dětí bude nařízena povinnost 1 z nich poslat na polízejní školeníčko. To bude panečku ráj na zemi, protože v Chechlandu máme ve srovnání s ostatními relativně civilizovanějšími(v pozitivním slova smyslu) zeměmi opravdu, ale opravdu strašně málo policajtů na počet obyvatel. :p
Btw pánko janiik, podobné představy doporučuju rozvíjet spíš na nějakých slovenských fórech, tam byste mohl být úspěšnější v získávání příznivců větší míry represe. :-h

Edit. Navrhuji zavést nové pravidlo autofóra, platící pro každého po slovensky se vyjadřujícího soudruha - povinná platba 500 Kč měsíčně na účet provozovatelů fóra za mimořádnou možnost používat cizí jazyk na jejich webu.
Kdo je pro? :ymhug:
SamotZdeny
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 28 bře 14:52

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od SamotZdeny »

Janiik,pro začátek napiš: kolik najedeš ročně kilometrů,v jakém autě,a v kterém kraji,že je to tam tak nebezpečné.
VÁŽNĚ se tě snažím pochopit.
Ale pořád mi to nějak nejde.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od PepaSFI »

ale jo, já to chápu, trocha mediální masáže o pirátech silnic a někteří lidi vidí zlo v každé trošku nestandardní situaci, což může být třeba jen to že mu všichni nejdou z cesty nebo mají lepší auto než Fabie. A obvykle tihle kazatelé sami dělají nejhorší přestupky, typicky nedání přednosti, mají zažité některé podivné zvyky jako třeba že když není značka tak hlavní silnice je ta rovně, když jedu po hlavní, tak nedávám blinkr ať zatáčí kamkoliv, kruhový objezd, největší záhada.
Pak jsou moc překvapeni když policie vyrazí do akce a výjimečně nečíhá s radarem na piráty co jedou na padesátce o 2kmh víc ale čapnou spravedlivého jak jede zákazem protože přece to tak dělal vždycky a co je na tom špatně když jel pomalu a vopatrně?
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od rhinos »

Janiiik: Jooo to su ja pyrat jak prase :D twl a neni divny ze jsem za ty roky co jezdim nemel jedinou nehodu a pokutu dostal 2x
Poprve za praskle celni sklo a podruhe kdyz kluci nemohli na nic prijit a ja na nejake postavani nemel cas tak jsem jim rekl ze urcite nemam vsechnu povinnou vybavu a dobrovolne zaplatil vypalne :D
Citroen C4 GP
janiik
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04 pro 18:21

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od janiik »

Ty Brdo, to vážne by ste ma ukameňovali za môj názor? Ešte jednu vec nepochopím, prečo sa nevyrábajú autá s podobným výkonom, ale také veľké rozdiely výkonov.. kľudne ma ukamenujte, ja sa zase divím nad tým čo vy tu vypisujete..
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od abgx1 »

Otazka znie inak, preco by sa mali vyrabat auta s rovnakym vykonom?

Preco by rovnaky vykon mal stacit fiatu punto aj raz tak tazkemu SUV? Preco by mal mat rovnaky vykon dedo na dedine na cestu do kostola, ako aj obchodny zastupca robiaci 100vky km po dialnici? Preco by mal mat rovnaky vykon clovek co jazdi v aute sam, a aj ten co tam vozi 500kg materialu/ 5clennu rodinu s batozinou?

preco by mal jeden priplacat za to co nevyuzije, a druhy byt umelo obmedzovany ked to potrebuje?


uprimne si ale myslim ze si troll, presne takto by som totiz trolloval aj ja ak by som sa nudil ;;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci častější měření rychlosti

Příspěvek od řidičBOB »

A já se ptám, proč by se měla vyrábět rozdílná auta?! Nestačila by jedna centrální automobilka? Co mobily? Nestačil by jeden výrobce? A barák? Postavit so vlastní, s bazénem? Kdepak by na to jeden vzal?! Jeden typ a hotovo. Já jsem pro!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět