Dálniční známka 2021 i 2022 (přidáno 2023, 2024 atd)

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od Stepan »

Hlavně řešit SEO na něco, k čemu mám monopol na prodej a lidi to odemě musí kupovat... Proč bych to jako dělal? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od ctrl_j »

Asi tak. off-page SEO jim delaji backlinky a PR sdelovaci prostredky.
Resit neco nad ramec beznych ukonu je plytvani casu. Ten vypadek pri spusteni bylo nejlepsi „SEO“ co mohlo byt.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
grood
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: ned 06 kvě 13:36

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od grood »

Ale jo pánové, jestli to berete tahle tak vám to neberu. Srovnávat eshop s 3 produkty u nás v rybníku s Nasa a Techchrunch, který má úplný jiný obsah a účel :)) to co májí společného je snad, že TC budovali taky na WP a to asi vše. 20m návštěv měsíčně i kdyby to bylo více tak co? nikdo si tady nestěžoval na obavy z náporu návštěvníků. Řeší se tady funkčnost webu, nevím přesně kolik lidí u nás koupí známku 6-7mil? a nápor není ani rázový. K SEO tak první den když se projekt spustil tak „známka“ ve vyhledavače vyjelo jako první známka z pošty, pánové si to ladili v průběhu. To že SEO není třeba? nebo zbytečně? :-\. Negativní postoj kvůli bezpečnosti se zjevil, když jsem prohlížel v den spuštění web/eshop na mobilu objevilo se základní chyby, některý stránky bylo nefunkční a např. odkazovali úplně někam jinam. Tak si říkám, jestli tohle nemají v pořádku tak kdo se stará o bezpečnost kocour Mikéš? A co taková funkce přidat RZ pro firmy kde si chtějí koupit známky pro 20-50 aut najednou? Jestli máte v životě pracovní postoj ve smyslu „udělám to nějak aby to fungovalo a bude to jedno jakým způsobem, jestli se to posere zítra, nebo spadne někomu na hlavu tak mi zavolají a a mám další práce“ tak potěš pán bůh.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od ctrl_j »

Tys tu vykrikoval, ze WP je spatne, tak jsem ti dal par prikladu z praxe co na tom kde bezi. Zas je ti to malo, tak nam konecne vysvetli co je na tom ze je system WP spatneho a jaky ma vliv nasazeni urciteho systemu na funkcnost webu. Neni to nahodou spis problem implementace?

Bombasticke zjisteni. Slovo „znamka“ znamena v cestine i neco jineho a nabizi to posta, ktera je v Googlesearch na prvnim miste hledani. No a mozna tam bude naveky, protoze to slovo ma k postovni znamce vetsi relevanci nez k el. vinete, web posty funguje hezkou par radku let a indexovani toho vyrazu tam bude zhusta cetnejsi.

Jdeme dal - nejaka stranka byla nefunkcni, odkazuje jinam. Blby no, ale prosim o vysvetleni jakej to ma jako vliv na bezpecnost webu co k tomu davas do souvislosti?

No slava, konecne si napsal neco konstruktivniho, hromadny objednavky vetsiho poctu RZ jsou v reseni. Funkce bude.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od petr_riha »

grood píše: K SEO tak první den když se projekt spustil tak „známka“ ve vyhledavače vyjelo jako první známka z pošty, pánové si to ladili v průběhu.
Ty ses dobrej pohádkář =)) =))

Jak si představujes SEO u projektu, který se teprve spoušti? Jak muže vyskocit ve vyhledávací, když doteď nebyl spuštěny a nemůže být zaindexovany?

Vypadá to, ze sis přečetl knížku “zapiname seo” a mas dojem, ze borci ho jen zapomněli zapnout. Ke zbytku těch blábolů se raději vyjadřovat nebudu :D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od petr_riha »

Případně, jestli myslíš, za borci fakt jen zapomněli SEO zapnout, můžeš to udělat za ne :ymhug:

http://www.zapniseo.cz/
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od pavproch »

Taxem na tom jejich sexshopu koupil celoroční pro m4Zlika a jejího Leguána - první poznatek: sexshop funguje vč. platby kartou a potvzení do mailu po úhradě, druhý poznatek - funguje ale jen v Chromu, v IE11 sem se nedostal přes první krok (nenačetlo celou stránku). Takže asitak.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od EL_XEL »

Já jsem bez problémů koupil tři dálniční známky najednou s platností od února (proč bych měl platit za leden, když mám do konce ledna tu z 2020, žejo), Safari a dokonce šlo i Apple Pay.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od pavproch »

Protože už mám platnou el. CZ známku 2021, tak mně fčera napadlo sundat nálepku 2020 z brambora2 a..... překvapení, ty nálepky doposud byly vždycky udělané tak, že po roce od nalepení šly dolů v kouskách podle perforace, žiletkovým škrabátkem na varnou desku, zahřívání fénem a vůbec se bránily sundání. Nálepku 2020 sem ale sundal v mrazu bez fénu, bez škrabátka jen prstama a při sundavání se vůbec neroztrhala podle perforace. Kura, nejezdil sem celý rok s fejkem? :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Dálniční známka 2021

Příspěvek od ctrl_j »

Tomu nerozumim. Nalepka 2020 plati do 31.1.2021, tzn. pokud ji nekdo nahradil elektronickou co ma platnost uz ted, tak dobrovolne zkratil zaplaceny rozsah. Nebo…?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět